Kino Mladá Boleslav: Na co dneska vyrazit do kina?

Kino Mladá Boleslav Program

Aktuální program kina

V Mladé Boleslavi se nachází hned několik kin, která nabízejí pestrý program pro malé i velké diváky. Aktuální program kina v Mladé Boleslavi zahrnuje nejnovější filmové trháky, ale i artové snímky a filmy pro děti. Návštěvníci se tak můžou těšit na napínavé thrillery, romantické komedie, animované pohádky i dokumentární filmy. Kino Mladá Boleslav pravidelně pořádá také filmové festivaly a speciální projekce. Pro aktuální program kina Mladá Boleslav a program kina v Mladé Boleslavi doporučujeme navštívit webové stránky kina nebo se informovat na pokladně. Vstupenky si můžete zakoupit online, telefonicky nebo přímo na místě.

Filmové novinky

Kino Mladá Boleslav má pro filmové nadšence nachystaný bohatý program. Na své si přijdou fanoušci akčních filmů, romantických komedií i napínavých thrillerů. Vybírat můžete z nejnovějších hollywoodských trháků, ale i z kvalitních evropských a světových snímků.
Program kina v Mladé Boleslavi pravidelně aktualizuje na svých webových stránkách a na sociálních sítích. Necháte si ujít premiéru dlouho očekávaného filmu? Nebo dáte přednost komornější atmosféře filmového klubu? Ať už zvolíte jakoukoli možnost, kino v Mladé Boleslavi vám zaručí nezapomenutelný filmový zážitek. Nezapomeňte sledovat program, ať vám neunikne žádná filmová novinka!

Festivaly a speciální projekce

Kino Mladá Boleslav nabízí mnoh víc než jen nejnovější filmy. Zapojuje se do kulturního dění s pestrou škálou festivalů a projekcí pro všechny.

Festivaly pro všechny chutě

  • Dokumentární filmy: Jeden svět, Ji.hlava IDFF
  • Filmová klasika: Kino na dotek
  • Děti a mládež: Zlín Film Festival

Kromě festivalů kino myslí i na seniory a handicapované s bezbariérovým přístupem.

Další lákadla

  • Filmové premiéry a předpremiéry
  • Filmové maratony
  • Tematické projekce

Kino Mladá Boleslav je místem setkávání a zábavy pro všechny generace.

Vstupenky a rezervace online

Kino kavárna a občerstvení

V Mladé Boleslavi si filmový zážitek užijete naplno. Před filmem, po filmu, nebo i jen tak si můžete dát výbornou kávu a něco dobrého na zub v kavárně kina. V nabídce najdete klasiky jako je espresso, cappuccino nebo latte macchiato, ale i speciality jako je filtrovaná káva nebo ledová káva. K tomu si můžete dát něco sladkého, například dortík nebo koláček, nebo něco slaného, například sendvič nebo panini. Kavárna je otevřena vždy hodinu před začátkem prvního filmového představení a zavírá hodinu po skončení posledního představení. Takže ať už jdete na romantickou komedii, napínavý thriller nebo animovaný film pro celou rodinu, v kině v Mladé Boleslavi si na své si přijde každý.

kino mladá boleslav program

Dostupnost a parkování

Kino v Mladé Boleslavi se nachází v centru města, takže je snadno dostupné jak pro pěší, tak pro ty, kteří preferují MHD. Pro řidiče je k dispozici několik parkovacích možností. V blízkosti kina se nachází placené parkoviště s dostatečnou kapacitou, a to i během víkendů, kdy je program kina v Mladé Boleslavi nejnabitější. Pokud se vám nechce platit za parkování, můžete zkusit zaparkovat v přilehlých rezidenčních ulicích. Mějte však na paměti, že parkovací místa jsou zde omezená a platí zde pravidla pro rezidenty. Doporučujeme proto dorazit s dostatečným předstihem, abyste si zajistili bezproblémové parkování a stihli si v klidu zakoupit lístky na vybraný film z bohatého programu kina v Mladé Boleslavi.

Kontakt a otevírací doba

Pro aktuální program kina v Mladé Boleslavi a informace o promítání navštivte webové stránky kina nebo si vyzvedněte tištěný program v pokladně kina. Pokladna kina je otevřena obvykle hodinu před začátkem prvního promítání. Pro telefonické dotazy ohledně programu a rezervací volejte na telefonní číslo kina. V případě dotazů ohledně programu pro školy a hromadných rezervací využijte emailovou adresu kina. Kino Mladá Boleslav nabízí pravidelné filmové projekce, festivaly a další doprovodné akce. Sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne. Těšíme se na vaši návštěvu.

Historie kina

Mladá Boleslav, město s bohatou kulturní historií, se pyšní dlouhou a pestrou historií promítání filmů. První filmová představení se zde konala již na přelomu 19. a 20. století, kdy se filmy promítaly v provizorních podmínkách, například v hostincích či sálech. Rostoucí popularita filmového média vedla k potřebě vybudování stálého kina.

Dnes Mladá Boleslav nabízí pestrý program pro filmové fanoušky všech věkových kategorií. Kino v Mladé Boleslavi promítá nejnovější filmové trháky, ale i artové snímky a dokumenty. Pravidelně se zde konají filmové festivaly, filmové projekce s besedami s tvůrci a další doprovodné akce. Program kina v Mladé Boleslavi je dostupný online i v tištěné podobě.

Kino Mladá Boleslav se snaží oslovit široké spektrum diváků a stát se místem setkávání a kulturního vyžití. Kromě promítání filmů se zde konají i divadelní představení, koncerty a výstavy. Kino spolupracuje s místními školami a organizacemi a nabízí speciální programy pro děti a mládež.

kino mladá boleslav program

Plánované rekonstrukce

Kino Mladá Boleslav prochází neustálým vývojem, aby divákům nabídlo co nejlepší zážitek. Vedení kina si uvědomuje, že komfort a moderní technologie jsou pro dnešního diváka klíčové. Proto jsou v plánu rekonstrukce, které se zaměří na zkvalitnění vybavení a komfortu sálů.

Mezi plánované úpravy patří například instalace pohodlnějších sedadel s větším prostorem pro nohy, modernizace projekční a zvukové techniky pro ještě lepší vizuální a audiovizuální zážitek a vylepšení klimatizace pro příjemnější prostředí v horkých letních měsících.

Rekonstrukce se dotknou i zázemí kina. Diváci se můžou těšit na modernější toalety, rozšíření nabídky občerstvení a pohodlnější prostory pro čekání na promítání. Cílem rekonstrukcí je vytvořit z kina moderní kulturní stánek, který bude lákat na atraktivní program kina v Mladé Boleslavi a zároveň poskytne divákům maximální komfort.

Kino Mladá Boleslav, to je brána do světa fantazie, emocí a dobrodružství. Program kina je jako pestrá paleta barev, kde si každý najde ten svůj odstín.

Eliška Nováková

Podpora lokální kultury

Kino Mladá Boleslav se nezaměřuje pouze na promítání hollywoodských trháků, ale klade si za cíl aktivně podporovat a rozvíjet lokální kulturní scénu. Program kina v Mladé Boleslavi tak pravidelně zahrnuje projekce filmů českých a slovenských tvůrců, a to jak zavedených jmen, tak i nadějných debutantů. Kino se tak stává platformou pro setkávání filmových nadšenců s tvůrci a nabízí prostor pro diskuze a reflexi nad aktuálními tématy.

Kromě podpory filmové tvorby se kino angažuje i v dalších kulturních aktivitách. Pořádá například výstavy fotografií a obrazů lokálních umělců, autorská čtení, koncerty a divadelní představení. Kino Mladá Boleslav se tak stává důležitým kulturním centrem, které propojuje různé umělecké žánry a zpřístupňuje je široké veřejnosti. Díky svému pestrému programu a aktivnímu přístupu k podpoře lokální kultury se kino stalo nedílnou součástí kulturního dění v Mladé Boleslavi a okolí.

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: kino mladá boleslav program | program kina v mladé boleslavi