Tancuj Matyldo: Kino s duší i srdcem

Tancuj Matyldo Kino

Tancuj Matyldo: Nový film v kinech

V kinech právě běží nový taneční film Tancuj, Matyldo! Pokud jste fanoušky strhujících tanečních čísel a dojemných příběhů, nesmíte si ho nechat ujít. Film vypráví příběh mladé Matyldy, která sní o tom, že se stane slavnou tanečnicí. Její cesta za snem ale není jednoduchá a je plná překážek. Matylda se ale nevzdává a s pomocí přátel a rodiny bojuje za svůj sen. Film Tancuj, Matyldo! zaujme nejen milovníky tance, ale i diváky, kteří ocení silný příběh o vytrvalosti a odhodlání.

Chystáte se na film Tancuj, Matyldo! do kina? Zjistěte si včas program vašeho oblíbeného kina. Vybírat můžete z mnoha kin po celé České republice, která film promítají. Například v Praze se na film můžete podívat v kinech CineStar, Cinema City nebo Bio Oko. V Brně pak film promítá například kino Scala nebo Lucerna.

Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky, ať vám neuteče místo. Přejeme příjemný filmový zážitek!

Příběh filmu Tancuj, Matyldo

Kino Tancuj, Matyldo, to je ale název, co říkáte? Za touhle hravou slovní hříčkou se ale neskrývá žádná legrace, nýbrž příběh o snu, odhodlání a hlavně o tanci. Film Tancuj, Matyldo nás zavede do prostředí tanečního světa, kde se potkáváme s mladou a talentovanou Matyldou. Ta má velký sen – stát se slavnou tanečnicí. Jenže cesta za splněným snem není nikdy jednoduchá a Matylda se bude muset poprat s konkurencí, přísnými trenéry a hlavně se svými vlastními pochybnostmi. Podaří se jí překonat všechny překážky a dosáhnout svého cíle? To už se dozvíte v kinech! A věřte, že tohle je film, který si nenecháte ujít!

Režie a scénář: Známá jména

Za filmy Tancuj, Matyldo a Kino Tancuj, Matyldo stojí zajímavá jména české kinematografie. Režie se ujal zkušený režisér a scenárista, jehož tvorba je známá svým specifickým humorem a poetikou. Jeho filmy často reflektují absurditu všedního života a s nadhledem glosují mezilidské vztahy. Pro Tancuj, Matyldo a Kino Tancuj, Matyldo si přizval ke spolupráci na scénáři talentovanou scenáristku, která se prosadila svými originálními náměty a schopností vykreslit psychologii postav. Společně vytvořili příběh plný humoru, emocí a nečekaných zvratů, který diváky baví i dojímá.

Herecké obsazení: České hvězdy

Snímek Tancuj, Matyldo! se může pochlubit hvězdným obsazením plným známých českých tváří. V hlavních rolích se představí oblíbená herečka Jana Plodková a charismatický Kryštof Hádek. Plodková, známá svými rolemi ve filmech jako Protektor nebo Kawasakiho růže, ztvární energickou a cílevědomou Matyldu, která se nevzdává svých snů. Hádek, kterého diváci znají z filmů Bobule nebo 3 sezóny v pekle, se představí jako talentovaný, ale trochu roztržitý tanečník. Vedlejší role pak bravurně ztvární plejáda dalších českých hereckých hvězd, jako jsou například Simona Babčáková, Hynek Čermák, Igor Bareš nebo Miroslav Táborský. Každý z herců do filmu vnáší svůj osobitý talent a charisma, čímž vytváří nezapomenutelný divácký zážitek. Chemie mezi herci je na plátně hmatatelná a dodává příběhu na autentičnosti a emocích.

Tanec ve filmu: Hlavní role

Kino Aero, domovská scéna projektu Tancuj, Matyldo, se již roky profiluje jako místo, kde se potkává filmová vášeň s láskou k tanci. A není to náhoda. Tanec a film, to je spojení staré jako kinematografie sama. Již němé grotesky Charlieho Chaplina dokazují, jak dokonale se tyto dvě umělecké formy doplňují. Pohyb a hudba dávají příběhům nový rozměr, emoce se násobí a divák je vtažen do víru děje s nebývalou intenzitou.

Vzpomeňme na legendární scény z filmů jako Horečka sobotní noci, Pomáda, Hříšný tanec či Pulp Fiction. Tanec se v nich stává nejen prostým vyjádřením radosti či vášně, ale i nástrojem revolty, symbolem svobody a individuality. Právě tuto sílu tance ve filmu oslavuje i projekt Tancuj, Matyldo. Nabízí divákům možnost vychutnat si filmové skvosty, v nichž tanec hraje hlavní roli, a to v prostředí, které dýchá láskou k oběma uměleckým formám.

Hudba: Originální soundtrack

Originální soundtrack k filmům "Tancuj, Matyldo" a "Kino Tancuj, Matyldo" je jedním z klíčových prvků, které dotvářejí jejich specifickou atmosféru. Hudba, složená převážně z původních skladeb, je směsicí žánrů od energického swingu a jazzu po melancholické balady. Soundtrack skvěle podtrhuje emoce postav, ať už jde o radost z tance, napětí během soutěží nebo smutek z nešťastné lásky.

Za hudbou stojí talentovaný český skladatel, jehož jméno se stalo synonymem pro kvalitní filmovou hudbu. Jeho melodie jsou chytlavé, emotivní a skvěle fungují i samostatně, mimo filmový kontext. Soundtrack vyšel na CD i na digitálních platformách a těší se velké oblibě u fanoušků filmu. Poslech hudby z "Tancuj, Matyldo" a "Kino Tancuj, Matyldo" je tak skvělým způsobem, jak si připomenout oblíbené filmové scény a znovu se ponořit do jejich světa.

Pro koho je film určen?

Film Tancuj, Matyldo! je jako stvořený pro všechny, které baví tanec, hudba a dojemné příběhy o překonávání překážek. Pokud jste někdy snili o tom, že roztančíte celý svět, Matylda vás chytne za srdce. Ať už jste malí nebo velcí, tento film si užije celá rodina. Děti se budou bavit Matyldinou bezprostředností a nakažlivou energií, dospělí ocení silný příběh o odvaze a důležitosti jít si za svými sny.

Tancuj, Matyldo! je ideální film pro chvíle, kdy si chcete odpočinout a nechat se unést do světa fantazie a tance. Zároveň ale otevírá i důležitá témata jako je sebepřijetí, přátelství a síla komunity.

Recenze a hodnocení: Co říkají kritici?

Film Tancuj, Matyldo! vstoupil do českých kin s velkou slávou a okamžitě si získal srdce diváků. Kritici na film reagovali s nadšením a oceňují především jeho dojemný příběh, skvělé herecké výkony a působivou kameru.

Mnozí recenzenti vyzdvihují silný emocionální náboj filmu, který je umocněn vynikajícím výkonem hlavních představitelů. Kritici se shodují, že chemie mezi postavami je hmatatelná a dodává filmu na autentičnosti. Zvláštní pochvalu si odnáší režisér za citlivé zpracování tématu rodinných vztahů a za to, jakým způsobem dokázal vystihnout atmosféru doby, ve které se film odehrává.

Kromě silného příběhu a hereckých výkonů kritici oceňují také vizuální stránku filmu. Kamera je dechberoucí a záběry na malebnou českou krajinu dodávají filmu nezapomenutelnou atmosféru. Hudba je skvěle zvolená a podporuje emoce, které film vyvolává.

Celkově lze říci, že Tancuj, Matyldo! je film, který si diváky získává svým emotivním příběhem, skvělými hereckými výkony a působivou kamerou. Kritici se shodují, že se jedná o jeden z nejlepších českých filmů posledních let a doporučují ho všem, kteří hledají silný filmový zážitek.

Kdy a kde film zhlédnout?

Pokud se nemůžete dočkat, až se ponoříte do filmového světa Tancuj, Matyldo, máte štěstí! Film je promítán v kinech po celé České republice. Stačí se podívat na program vašeho oblíbeného kina nebo navštívit webové stránky s programem kin, jako je například Kinobox.cz nebo CSFD.cz. Tam najdete aktuální informace o časech promítání ve vašem okolí. Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky, ať vám neuteče místo!

Vstupenky a předprodej

Vstupenky na promítání v kině Tancuj Matyldo a Kino Tancuj, Matyldo si můžete zakoupit online nebo přímo na pokladně kina. Online předprodej je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a doporučujeme ho využít zejména v případě premiér a populárních filmů, abyste měli jistotu svého místa. Vstupenky zakoupené online stačí předložit v elektronické podobě na chytrém telefonu, není nutné je tisknout. Pokladna kina otevírá vždy hodinu před začátkem prvního promítání a zavírá 15 minut po začátku posledního filmu. Platit na pokladně můžete hotově i platební kartou. Pro studenty, seniory a ZTP platí zlevněné vstupné, nezapomeňte se proto prokázat relevantním dokladem. V případě dotazů se obraťte na pokladnu kina telefonicky nebo emailem.

Zajímavosti z natáčení

Natáčení filmu Tancuj, Matyldo! bylo plné zajímavých momentů. Herečka Kristýna Boková, která ztvárnila hlavní roli Matyldy, se na natáčení poctivě připravovala několik měsíců. Denně trénovala taneční choreografie a zdokonalovala se ve sportovní gymnastice, aby zvládla náročné scény. Zajímavostí je, že ačkoliv film působí velmi tanečně, Kristýna před natáčením neměla s tancem žádné zkušenosti. Její nadšení a píle však byly obdivuhodné a během pár měsíců se vypracovala na úžasnou tanečnici. Natáčení probíhalo v Praze a exteriérové scény se točily v krásném prostředí Průhonického parku. Atmosféra na place byla přátelská a tvůrci si natáčení užili, i když bylo někdy náročné.

Tancuj Matyldo: Tip na kulturní zážitek

Kino Aero a Kino Světozor, to jsou dvě pražská kina, která vám nabídnou jedinečný filmový zážitek s názvem Tancuj, Matyldo. Tento projekt propojuje vášeň pro tanec a lásku k filmu. Před promítáním filmu na vás čeká taneční vystoupení, které vás naladí na atmosféru snímku. Po skončení projekce se pak můžete sami pustit do víru tance na afterparty s DJ.

Tancuj, Matyldo je ideální příležitostí, jak prožít večer plný emocí, pohybu a filmové inspirace. Program projekcí a další informace najdete na webových stránkách kin Aero a Světozor. Nenechte si ujít tuto jedinečnou kombinaci tance a filmu a užijte si večer plný energie a zábavy.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: tancuj matyldo kino | kino tancuj, matyldo