Obsazení Ladíme!: Kdo je kdo v novém seriálu?

Obsazení Ladíme!

Hvězdy seriálu Ladíme!

Seriál Ladíme! proslavil celou řadu talentovaných hereček a zpěvaček. V roli Beca Mitchell, rebelky se skrytým talentem, zazářila Anna Kendrick. Rebel Wilson si získala srdce diváků jako extravagantní Amy Gorda, zatímco Brittany Snow ztvárnila ambiciózní Aubrey Posen. Skupinu doplňuje Hailee Steinfeld jako talentovaná Emily Junk a Ester Dean jako energická Cynthia Rose Adams. Společně vytvořily nezapomenutelnou partu, která si podmanila svět a cappella hudby.

Anna Kendrick jako Beca

Anna Kendrick si v sérii filmů Ladíme! zahrála Beccu Mitchell, sarkastickou a talentovanou hudebnici, která neochotně nastupuje na univerzitu a nachází vášeň v nečekaném světě univerzitního sborového zpěvu. Její postava je známá svým suchým humorem, nezávislou povahou a samozřejmě i úžasným hlasem. Kendrick, známá pro své role ve filmech jako Up in the Air a Twilight sága, vdechla Bcce život s charismatem a šarmem, díky čemuž se stala oblíbenou postavou fanoušků. Její hudební talent a komediální načasování z ní udělaly perfektní volbu pro tuto roli a pomohly katapultovat Ladíme! do statusu kultovní klasiky.

Rebel Wilson jako Amy

Rebel Wilson je australská herečka a komička, která se proslavila rolí Fat Amy v hudební komedii Ladíme!. Její postava, vlastním jménem Patricia, si okamžitě získala srdce diváků svou nespoutanou energií, sebeironií a hudebním talentem. Rebel Wilson za svůj výkon sklidila pochvalu od kritiků i fanoušků a postava Fat Amy se stala jednou z jejích nejikoničtějších rolí.

Brittany Snow jako Chloe

Brittany Snow ztvárnila roli Chloe v hororu Prom Night z roku 2008. Její postava je jednou z populárních dívek na střední škole, která se stane terčem psychopatického vraha Donna. Chloe je krásná a sebevědomá, ale pod povrchem je zranitelná a nejistá. Snow skvěle vystihla kontrast mezi Chloeinou image a jejími skutečnými pocity. Její výkon dodal postavě hloubku a lidskost, i když se film zaměřuje spíše na napětí a hororové prvky.

Anna Camp jako Aubrey

Ester Dean jako Cynthia Rose

Ester Dean, americká zpěvačka a skladatelka, ztvárnila ve filmu Ladíme! Cynthii Rose Adamsovou, energickou a upřímnou členku Barden Bellas. Dean, známá svým silným hlasem a hity jako "Drop It Low" a "Rude Boy" (který napsala pro Rihannu), vnesla do role Cynthie Rose autentickou energii a humor. Její pěvecké schopnosti a komediální načasování z ní udělaly jednu z nejoblíbenějších postav filmu.

Hana Mae Lee jako Lilly

Hana Mae Lee je americká herečka a stand-up komička, která se narodila v Kalifornii. Proslavila se rolí Lilly Okanakamura v hudební komedii Ladíme! z roku 2012 a jejích pokračováních. Její postava, Lilly, si získala srdce diváků svou tichou a tajemnou povahou a nečekaně upřímnými hláškami. Ačkoliv mluví jen šeptem, její repliky patří k těm nejvtipnějším v celém filmu. Hana Mae Lee za svůj výkon sklidila pochvalu od kritiků i fanoušků a potvrdila tak svůj komediální talent.

Skylar Astin jako Jesse

Skylar Astin je americký herec a zpěvák, kterého si fanoušci zamilovali jako sympatického Jesseho Swansona v hudebním filmu Ladíme!. Jeho postava, člen univerzitního pěveckého sboru, si získala srdce diváků svým šarmem, humorem a pěveckým talentem. Astin se narodil 23. září 1987 v New Yorku a kromě herectví se věnuje také hudbě. V roce 2019 vydal své debutové album nazvané „Skylar Astin“.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Karel Čapek

Tagy: obsazení ladíme! | seznam herců v seriálu ladíme!