Kino Děčín Pivovar: Filmové lahůdky v srdci pivovaru

Kino Děčín Pivovar

Unikátní kino v pivovaru

V srdci historického pivovaru se ukrývá skutečný poklad pro filmové nadšence – unikátní kino. Jeho atmosféra dýchá historií a vůní sladu, která se line ze sousedních varných celků. Promítací sál, zasazený do klenutých prostor bývalého skladu, nabízí nevšední zážitek z projekce. Starobylé cihlové zdi zdobí dobové fotografie a plakáty, které připomínají bohatou historii pivovaru i kinematografie. Pohodlná sedadla zvou k relaxaci a užití si filmového večera s přáteli či rodinou.

Historie pivovaru a kina

Pivovar, založený roku 1872 rodinou Nováků, se brzy stal srdcem města. Jeho věhlasný ležák "Zlatý klas" sbíral ocenění a těšil se velké oblibě. Po znárodnění v roce 1948 výroba upadala a pivovar byl v 90. letech uzavřen. Budova chátrala, až ji v roce 2005 odkoupila skupina nadšenců s vizí oživení tradice. Po náročné rekonstrukci se v roce 2008 otevřely brány minipivovaru s restaurací a muzeem. Součástí areálu se stalo i letní kino, vybudované v prostorách bývalé sladovny. To hostí promítání, koncerty a divadelní představení a přispívá k bohatému kulturnímu životu města.

Atmosféra a program kina

Vkročte do útulného světa filmového umění! Naše kino vás okouzlí jedinečnou atmosférou, která dýchá historií a láskou k filmu. Pohodlná sedadla, skvělý zvuk a nejmodernější projekční technika vám zaručí nezapomenutelný filmový zážitek. Nabízíme pestrý program pro malé i velké diváky. Promítáme nejnovější filmové trháky, ale i klasické filmy a nezávislé snímky. Pravidelně pořádáme filmové festivaly, tematické projekce a besedy s tvůrci. Přijďte si užít filmovou noc s přáteli nebo rodinou!

Oblíbené místo pro setkávání

Kavárna na rohu naší ulice se stala neoficiálním centrem dění. Od rána do večera se tu střídají studenti s notebooky, maminky s kočárky i důchodci nad šálkem kávy. Všichni si sem chodí pro svůj kousek klidu, šálek dobré kávy a hlavně pro společnost. Atmosféra je tu vždycky přátelská a uvolněná, často se stává, že se tu dá do řeči s úplně cizími lidmi. Právě tahle nenucenost a otevřenost dělá z kavárny místo, kam se lidé rádi vracejí. A není divu, v dnešní uspěchané době je vzácností najít místo, kde se dá zpomalit, popovídat si a užít si šálek dobré kávy v příjemné společnosti.

Plány do budoucna

V blízké budoucnosti se chystáme rozšířit naši nabídku o nové produkty a služby, které uspokojí rostoucí potřeby našich zákazníků. Zaměříme se na inovace a využití nejnovějších technologií, abychom vám přinesli ještě lepší zážitky. Zároveň budeme i nadále zkvalitňovat naše stávající služby a rozšiřovat naši působnost, abychom byli dostupnější pro co nejvíce lidí. Věříme, že tyto kroky nám pomohou upevnit naši pozici na trhu a stát se vaším preferovaným partnerem.