Kino City Pardubice: Co nového si pro vás filmoví nadšenci připravili?

Cinema City Pardubice

Kino Cinema City Pardubice

Kino Cinema City Pardubice se nachází v obchodním centru Atrium Palác Pardubice a nabízí divákům moderní filmový zážitek. S celkem 9 sály vybavenými nejnovější projekční a zvukovou technologií si zde na své přijdou milovníci filmových trháků, artových snímků i alternativní filmové tvorby. Kino pravidelně uvádí filmy v původním znění s titulky a pořádá také speciální projekce a filmové festivaly.

Pro maximální komfort diváků jsou sály vybaveny pohodlnými sedadly s dostatkem prostoru pro nohy. Samozřejmostí je i široká nabídka občerstvení v podobě popcornu, nachos, sladkostí a nápojů. Vstupenky je možné zakoupit online, v samoobslužných kioscích v kině nebo na pokladně.

Kromě promítání filmů nabízí Kino Cinema City Pardubice i možnost pronájmu sálů pro firemní akce, konference, prezentace či soukromé projekce. Díky své poloze v centru města s dobrou dopravní dostupností a široké škále služeb v obchodním centru Atrium Palác Pardubice je Kino Cinema City Pardubice ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne či večera s filmem.

Nabídka filmů a představení

Kino City Pardubice nabízí pestrou škálu filmových zážitků pro všechny věkové kategorie a filmové chutě. Na repertoáru najdete nejnovější hollywoodské blockbustery, oceňované artové filmy i oblíbené české komedie. Pro milovníky napětí a akce je připravena široká nabídka thrillerů, hororů a sci-fi filmů. Rodiny s dětmi si užijí animované pohádky a dobrodružné filmy pro celou rodinu. Kino City Pardubice pravidelně pořádá také speciální filmové projekce, jako jsou filmové maratony, premiéry s tvůrci a filmové festivaly.

Kromě filmů nabízí Kino City Pardubice i bohatý doprovodný program. V prostorách kina se nachází kavárna a bar, kde si můžete dát šálek kávy, sklenku vína nebo něco malého k jídlu. Kino City Pardubice je ideálním místem pro trávení volného času s rodinou, přáteli nebo partnerem. Díky modernímu vybavení, komfortnímu prostředí a široké nabídce filmů a doprovodných akcí si zde každý najde to své.

Vstupenky a rezervace online

Vstupenky na filmy v Cinema City Pardubice si můžete snadno a rychle zakoupit online, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí navštívit webové stránky Cinema City nebo využít jejich mobilní aplikaci. Vyberte si film, datum a čas promítání a následně i svá oblíbená místa v sále. Platba probíhá online platební kartou a vstupenky vám přijdou e-mailem nebo je najdete přímo v aplikaci.

Kromě nákupu vstupenek online nabízí Cinema City Pardubice i možnost rezervace míst. Rezervace je ideální volbou, pokud si chcete zajistit nejlepší místa v sále, ale nejste si ještě jistí, zda na film skutečně dorazíte. Rezervaci lze provést telefonicky nebo osobně na pokladně kina. Za rezervaci se obvykle platí malý poplatek a vstupenky je nutné vyzvednout a zaplatit nejpozději 30 minut před začátkem promítání.

Ať už se rozhodnete pro nákup online nebo rezervaci, Cinema City Pardubice vám zaručuje pohodlný a rychlý způsob, jak si zajistit vstupenky na váš oblíbený film.

Komfortní sály a technologie

V Cinema City Pardubice si užijete filmy naplno díky komfortním sálům a nejmodernějším technologiím. Usaďte se do pohodlných, polohovatelných sedaček s dostatkem prostoru pro nohy a nechte se pohltit dějem na velkém plátně. Technologie RealD 3D vám zprostředkuje trojrozměrný zážitek, který vás vtáhne přímo do centra dění. Díky použití speciálních brýlí a projekční technologie si vychutnáte hloubku obrazu a realistické efekty. Pro milovníky dokonalého zvuku je tu Dolby Atmos. Tato revoluční technologie pracuje s desítkami reproduktorů rozmístěných po celém sále, a vytváří tak neuvěřitelně realistický a prostorový zvuk. Uslyšíte každý detail, od šepotu herců až po burácení explozí, a to vše s křišťálovou čistotou. Ať už se chystáte na akční trhák, romantickou komedii nebo animovaný film pro celou rodinu, v Cinema City Pardubice si filmový zážitek užijete na maximum.

Občerstvení a bar

V Cinema City Pardubice si filmový zážitek užijete naplno i díky široké nabídce občerstvení. Před filmem, během přestávky nebo i po něm si můžete vybrat z klasiky jako je popcorn s máslem a solí nebo nachos s různými dipy. Pro ty, kteří preferují sladké, je tu nabídka cukrovinek, zmrzliny a nápojů jako Coca-Cola, Fanta, Sprite a mnoho dalších. V nabídce baru nechybí ani pivo, víno a míchané nápoje pro dospělé. Ať už si vyberete cokoliv, občerstvení a nápoje z Cinema City Pardubice vám zpříjemní filmový zážitek.

Dostupnost a parkování

Cinema City Pardubice se nachází v centru města, v obchodním centru Atrium Palác Pardubice. Díky své poloze je snadno dostupný jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, můžete využít parkoviště přímo v obchodním centru. Parkoviště je placené, ale Cinema City nabízí svým návštěvníkům zvýhodněné parkování. Pro získání slevy na parkování je nutné si nechat u pokladny kina validovat parkovací lístek. Do Cinema City se dostanete pohodlně i městskou hromadnou dopravou. Zastávka autobusů a trolejbusů se nachází přímo před obchodním centrem.

Speciální akce a slevy

V Cinema City Pardubice si na své přijdou všichni filmoví nadšenci, a to nejen díky pestré nabídce filmů, ale i díky speciálním akcím a slevám. Ušetřit můžete například každý den s akcí „Rodina v kině“, která potěší rodiny s dětmi. Každé úterý je tu pro vás akce „Superúterý“, kdy si můžete užít filmy za zvýhodněnou cenu. Studenti ocení slevu na vstupenky po předložení studentského průkazu. A pokud se zaregistrujete do věrnostního programu Cinema City Club, získáte body za každý nákup, které pak můžete vyměnit za atraktivní odměny, jako jsou volné vstupenky, popcorn a nápoje. Sledujte webové stránky a sociální sítě Cinema City Pardubice, ať vám neunikne žádná speciální akce ani sleva a užijte si filmy za výhodné ceny.

Pro rodiny s dětmi

Cinema City Pardubice je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, které hledají zábavu na odpoledne nebo víkend. Kino nabízí širokou škálu filmů pro malé i velké diváky, včetně animovaných pohádek, rodinných komedií a dobrodružných filmů. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský koutek, kde se mohou vyblbnout před filmem nebo během přestávky.

Rodiny s dětmi ocení také speciální projekce s nižší hlasitostí a tlumeným osvětlením, které jsou šetrnější k citlivým dětským smyslům. Vstupenky na tyto projekce jsou navíc často za zvýhodněné ceny. V kině nechybí ani občerstvení s popcornem, nachos a dalšími dobrotami, které k návštěvě kina neodmyslitelně patří.

Pro větší pohodlí je možné zakoupit si také rodinné vstupenky za zvýhodněnou cenu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv film, v Cinema City Pardubice si užijete příjemný čas s celou rodinou.

Filmové premiéry a festivaly

Kino City Pardubice je skvělým místem pro milovníky filmů, kteří hledají nejnovější filmové premiéry. S pohodlnými sály a nejmodernější zvukovou a projekční technologií si diváci užijí nezapomenutelný filmový zážitek. Kino City Pardubice pravidelně uvádí premiéry hollywoodských blockbusterů, nezávislých filmů i českých snímků. Kromě toho kino pořádá i speciální filmové projekce a akce, jako jsou filmové maratony, předpremiéry a setkání s tvůrci. Pro milovníky festivalové atmosféry Kino City Pardubice nabízí i možnost zúčastnit se filmových festivalů, které se konají v průběhu roku. Díky široké škále filmů a festivalů si v Cinema City Pardubice každý najde něco pro sebe. Ať už jste fanoušky akčních filmů, romantických komedií nebo dokumentů, Kino City Pardubice vám poskytne skvělý filmový zážitek.

Kontakt a otevírací doba

Pro všechny filmové nadšence, kteří se chystají do Cinema City Pardubice, je tu několik užitečných informací. Kino se nachází v obchodním centru Atrium Palác Pardubice na Masarykově náměstí 2768. Spojení je bezproblémové, ať už se rozhodnete pro MHD, auto nebo třeba kolo. V případě cesty autem je k dispozici prostorné parkoviště přímo v obchodním centru.

Cinema City Pardubice je vám k dispozici každý den v týdnu. Pokladny i bary otevírají obvykle 30 minut před začátkem prvního filmu a zavírají po začátku posledního filmu. Pro aktuální otevírací dobu a program promítání doporučujeme navštívit webové stránky Cinema City nebo se podívat na informační tabule přímo v kině.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na milý a ochotný personál Cinema City Pardubice, který vám rád se vším poradí. Užijte si filmový zážitek naplno!

Recenze a hodnocení diváků

Návštěvníci Cinema City Pardubice si chválí především moderní prostředí, pohodlné sedačky a širokou nabídku filmů. Často zmiňovaným plusem je i příjemná obsluha a čistota prostor. Diváci oceňují také možnost online rezervace vstupenek, která šetří čas a umožňuje vybrat si nejlepší místa. Někteří návštěvníci by uvítali širší nabídku občerstvení, případně nižší ceny. Celkově je ale Cinema City Pardubice hodnoceno velmi kladně a řada diváků se sem pravidelně vrací za filmovými zážitky.

Kromě klasických promítání nabízí Cinema City Pardubice i speciální akce, jako jsou filmové maratony, předpremiéry s tvůrci či promítání pro seniory. Oblíbené jsou také dětské projekce s pohádkovými hrdiny. Cinema City Pardubice se tak stává oblíbeným místem pro trávení volného času pro všechny věkové kategorie.

Srovnání s jinými kiny

Cinema City Pardubice je největším a nejmodernějším kinem ve městě. Nabízí širokou škálu filmů, od hollywoodských blockbusterů po nezávislé a artové filmy. V porovnání s menšími kiny v Pardubicích, jako je například Kino Dukla, se Cinema City vyznačuje modernějším technickým vybavením, komfortnějšími sály a širší nabídkou občerstvení. Zatímco Kino Dukla sází spíše na komornější atmosféru a alternativnější filmovou produkci, Cinema City cílí na širokou veřejnost a nabízí nejnovější filmové trháky.

Obě kina mají své specifické publikum a nabízejí odlišný filmový zážitek. Volba mezi nimi tak záleží především na preferencích diváka a typu filmu, na který se chce podívat.

Historie kina v Pardubicích

Pardubice, město perníku a dostihů, se pyšní také bohatou kinematografickou historií. První filmové projekce se zde konaly již na přelomu 19. a 20. století. V roce 1914 pak bylo otevřeno první stálé kino - Bio Illusion. Postupem času vznikaly další biografy, například kino Central nebo kino Vesmír. Po druhé světové válce se kina znárodnila a promítání filmů se stalo součástí kulturní politiky. V 70. letech 20. století bylo v Pardubicích v provozu hned několik kin, například kino Dukla, kino Jas nebo kino Máj. S nástupem domácích videopřehrávačů a později i internetu však zájem o návštěvu klasických kin upadal. Mnoho kin tak muselo zavřít své brány.

Novou kapitolu v historii pardubických kin otevřelo v roce 2009 otevření multikina Cinema City v obchodním centru Atrium Palác Pardubice. Moderní multiplex s osmi sály a nejmodernější projekční a zvukovou technikou se stal oblíbeným místem pro sledování filmů. Cinema City Pardubice nabízí širokou škálu filmových titulů, od hollywoodských blockbusterů přes české filmy až po artové snímky. Kromě klasických 2D projekcí nabízí i filmy ve 3D a 4DX formátech. Cinema City Pardubice se tak stalo důležitým centrem filmové kultury v Pardubicích a okolí.

Doporučení na filmy ke zhlédnutí

Cinema City Pardubice nabízí pestrou škálu filmů pro všechny věkové kategorie a vkusy. Ať už máte chuť na akční trhák, romantickou komedii, napínavý thriller nebo animovaný film pro celou rodinu, v Cinema City Pardubice si určitě vyberete. Pro milovníky velkofilmů doporučujeme sledovat nejnovější hollywoodské blockbustery na obřím plátně s dokonalým zvukem v sále IMAX. Pokud dáváte přednost komornější atmosféře, můžete navštívit některý z menších sálů. Pro rodiny s dětmi je ideální volbou dětské promítání s filmy, které baví malé i velké diváky. Nezapomeňte si před návštěvou kina zkontrolovat aktuální program na webových stránkách Cinema City Pardubice, kde najdete detailní informace o filmech, časech promítání a cenách vstupenek. Využít můžete také možnost online rezervace vstupenek, abyste měli jistotu, že na svůj vybraný film nezůstanete bez místa.

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Karel Čapek

Tagy: cinema city pardubice