Drsní Bloodhounds: Kdo se žene po krvi v novém thrilleru?

Obsazení Bloodhounds

Hlavní role v Bloodhounds

V napínavém jihokorejském seriálu Bloodhounds z roku 2022 se představuje talentované herecké obsazení, které vdechuje život poutavému příběhu o přátelství, věrnosti a boji za spravedlnost. V hlavních rolích se představují Woo Do-hwan jako Kim Geon-woo a Lee Sang-yi jako Hong Woo-jin, dva talentovaní boxeři, kteří spojí síly, aby se postavili nelítostnému lichváři.

Kim Sae-ron byla původně obsazena do role Cha Hyeon-ju, ale kvůli obvinění z řízení pod vlivem alkoholu byla nahrazena herečkou Jung Da-eun. Park Sung-woong ztvárňuje bezcitného lichváře Kim Myeong-gila, který se stává úhlavním nepřítelem Geon-wooa a Woo-jina. Hvězdné obsazení dále doplňují Heo Jun-ho jako prezident Choi, Lee Hae-yeong jako Hwang Yang-jung a Choi Si-won jako Hong Min-beom.

Woo Do-hwan jako Gun-woo

Woo Do-hwan, kterého můžeme znát z dramat jako "The King: Eternal Monarch" nebo "Save Me", se v Krvavých psech představuje v roli Gun-wooa. Gun-woo je talentovaný boxer, který se ocitá v drsném světě lichvářů poté, co se jeho matka dostane do dluhové pasti. Jeho cesta se zkříží s Woo-jinem (Lee Sang-yi), dalším nadějným boxerem, a společně se postaví nelítostnému světu, kde vládne násilí a peníze. Woo Do-hwan pro roli Gun-wooa podstoupil intenzivní fyzickou přípravu, aby dokázal věrohodně ztvárnit postavu profesionálního boxera. Jeho herecký výkon v Krvavých psech je syrový a emocionální a ukazuje další rozměr jeho talentu.

Lee Sang-yi jako Woo-jin

Lee Sang-yi je jihokorejský herec, který se narodil 27. listopadu 1991. Diváci ho znají z dramat jako „Když se počasí vyjasní, půjdu za tebou“ (2020), „Mládež z května“ (2021) a „Homecha, Homecha, Chicken Box“ (2022). V roce 2023 se Lee Sang-yi připojil k obsazení akčního thrilleru Netflixu „Bloodhounds“ po boku Woo Do-hwana a Park Sung-joonga. Ztvárnil postavu jménem Woo-jin, inteligentního a ambiciózního mladíka, který se zaplete do světa lichvářů. Jeho postava dodává filmu další vrstvu napětí a emocí, jelikož se Woo-jin ocitá v nebezpečných situacích a musí čelit těžkým rozhodnutím.

Park Sung-woong jako Myeong-gil

Park Sung-woong, to je jméno, které v Koreji budí respekt. A ve filmu Krvaví psi si zahrál roli, která mu sedla jako ulitá – nemilosrdného lichváře Myeong-gila. Tenhle chlapík se s ničím nepáře a jde si tvrdě za svými penězi. A když říkám tvrdě, tak myslím opravdu tvrdě. Jeho metody jsou brutální a nezastaví se před ničím.

obsazení bloodhounds

Proti němu stojí dva mladí boxeři, Gun-woo (Woo Do-hwan) a Woo-jin (Lee Sang-yi), kteří se dostanou do jeho spárů. A věřte mi, že dostat se Myeong-gilovi do cesty je to poslední, co byste si přáli. Park Sung-woong se do role padoucha vžil s neuvěřitelnou vervou a jeho chladnokrevný výraz ve tváři vám nahání husí kůži ještě dlouho po skončení filmu. Jeho herecký výkon je jedním z hlavních taháků filmu Krvaví psi a dokazuje, že Park Sung-woong je jedním z nejlepších korejských herců současnosti.

Další herci ve filmu

Kromě Woo Do-hwana a Lee Sang-yiooka se ve filmu Bloodhounds objevuje řada dalších talentovaných herců. Park Sung-woong, známý svými rolemi ve filmech The Great King a Man of Men, ztvárňuje nelítostného lichváře Kim Myeong-gila. Jeho chladnokrevné vystupování a bezcitnost dodávají filmu na napětí a temnotě.

Hur Joon-ho, který si zahrál ve filmech Tazza: The High Rollers a The Outlaws, se představuje jako prezident Choi, mocný a vlivný muž stojící v pozadí mnoha nekalostí. Jeho postava je zahalena tajemstvím a intrikami, což z něj dělá nepředvídatelného a nebezpečného protivníka.

Kim Sae-ron, mladá a talentovaná herečka známá z filmů The Man from Nowhere a A Brand New Life, se ve filmu Bloodhounds objevuje v roli Hyun-joo, mladé ženy, která se ocitne v nesnázích a stane se terčem Myeong-gilovy krutosti. Její postava je symbolem nevinnosti a zranitelnosti, což v kontrastu s brutálním světem lichvy a násilí vyvolává silné emoce.

Režie a scénář

Snímek Bloodhounds, jihokorejský akční thriller, se může pochlubit dynamickou režií a napínavým scénářem, které jdou ruku v ruce. Za oběma složkami stojí talentovaný Jason Kim, známý pro svůj cit pro akční sekvence a syrové vykreslení kriminálního podsvětí. Kim mistrně buduje napětí a dávkuje akci s přesností chirurga. Jeho režie je syrová a realistická, kamera se nebojí přiblížit se k postavám a zachytit jejich emoce v plné nahotě. Scénář, který Kim napsal na motivy stejnojmenného weboonu, je promyšlený a plný nečekaných zvratů. Diváci se můžou těšit na strhující příběh o věrnosti, zradě a ceně, kterou jsou někteří ochotni zaplatit za spravedlnost.

Obsazení filmu Bloodhounds je dalším důvodem, proč si snímek zaslouží pozornost. V hlavních rolích se představí Woo Do-hwan a Lee Sang-yi, dva mladí a talentovaní herci, kteří se s vervou vrhají do akčních scén a zároveň přesvědčivě ztvárňují emocionální rozpoložení svých postav. Jejich chemie na plátně je hmatatelná a dodává filmu další rozměr. Vedlejší role pak skvěle doplňují ostřílení herci jako Park Sung-woong a Huh Joon-ho, kteří svými výkony zaručují, že Bloodhounds bude intenzivním a nezapomenutelným zážitkem.

obsazení bloodhounds

Datum vydání Bloodhounds

Datum vydání Bloodhounds zatím nebylo oficiálně oznámeno. Seriál, který vzniká pro Netflix, je adaptací populárního webového komiksu (webtoonu) od Jeong Chana. Příběh sleduje tři mladé muže, kteří se zapletou se světem lichvy a musí bojovat o přežití.

V hlavních rolích se představí Woo Do-hwan, známý z dramatu The King: Eternal Monarch, Lee Sang-yi, kterého diváci znají ze seriálu Hometown Cha-Cha-Cha, a Park Sung-joong, který si zahrál ve filmu The Handmaiden. Režie se ujímá Jason Kim, který má na kontě akční thriller The Divine Fury.

Fanoušci s napětím očekávají další informace o datu premiéry. Vzhledem k popularitě původního komiksu a hvězdnému obsazení se očekává, že Bloodhounds bude patřit k divácky nejúspěšnějším korejským seriálům roku.

O čem film pojednává?

Snímek Bloodhounds nás vrhá do drsného světa lichvářů a nelítostných vymahačů. V centru dění se ocitají Gun-woo (Woo Do-hwan) a Woo-jin (Lee Sang-yi), dva talentovaní boxeři, které spojuje služba v námořní pěchotě. Jejich životy se obrátí vzhůru nohama, když se Gun-wova matka stane obětí podvodu ze strany lstivého lichváře. Aby splatil dluh a zachránil svou matku před krutými důsledky, vrhne se Gun-woo do nebezpečného světa půjček. Naštěstí není v tom sám. Jeho věrný přítel Woo-jin, který má s lichváři své vlastní nevyřízené účty, se k němu bez váhání přidá. Společně se postaví nelítostným gangsterům a ukážou, že i v drsném světě, kde síla často vládne, má přátelství a odhodlání cenu zlata.

Srovnání obsazení filmu Bloodhounds
Postava Herec v originále (anglická verze) Český dabing

Očekávání od filmu

Snímek Bloodhounds s napětím očekáváme hlavně kvůli hvězdnému obsazení. V hlavních rolích se představí Woo Do-hwan, kterého diváci znají z populárních seriálů jako Save Me nebo The King: Eternal Monarch. Jeho charisma a talent pro akční scény z něj dělají ideálního představitele drsného bojovníka. Vedle něj se objeví Lee Sang-yi, jehož hvězda strmě stoupá od úspěchu v seriálu Hometown Cha-Cha-Cha. Jeho komediální talent slibuje odlehčení napjaté atmosféry.

Důležitou roli ztvární také Park Sung-woong, známý svou charismatickou rolí záporáka v seriálu The Fiery Priest. Jeho účast v Bloodhounds naznačuje, že se můžeme těšit na komplexního a nejednoznačného protivníka. Režie se ujal Jason Kim, který má na kontě akční thriller Midnight Runners. Jeho cit pro dynamické akční scény a budování napětí slibuje strhující podívanou. Spojení talentovaných herců a zkušeného režiséra vytváří vysoká očekávání od filmu Bloodhounds.

obsazení bloodhounds

První reakce kritiky

Kritici i diváci nešetří chválou na adresu hereckého obsazení filmu Bloodhounds. Woo Do-hwan v roli Gun-wooa, bývalého boxera, který se zaplete s lichvářským podsvětím, podává strhující výkon plný syrové energie a emocí. Jeho proměna z talentovaného sportovce v nelítostného vymahače dluhů je uvěřitelná a diváky nenechá chladnými. Lee Sang-yi jako Woo-jin, Gun-woův věrný přítel, který se do nebezpečného světa lichvy pouští s ním, je skvělým doplněním ústřední dvojice. Jeho klidná a rozvážná povaha tvoří zajímavý kontrast k Gun-wooově impulzivnosti. Park Sung-woong v roli Myeong-gila, bezcitného lichváře, je zkrátka děsivý. Jeho chladnokrevnost a krutost z něj dělají antagonistu, na kterého se nezapomíná. Kritici vyzdvihují chemii mezi herci, která je podle nich jedním z hlavních taháků filmu. Dynamika mezi Woo Do-hwanem a Lee Sang-yim je plná humoru a napětí, zatímco scény s Parkem Sung-woongem jsou nabité nervozitou a hrozbou. Celkově je obsazení filmu Bloodhounds hodnoceno jako jedna z jeho nejsilnějších stránek.

Publikováno: 04. 07. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Karel Čapek

Tagy: obsazení bloodhounds | obsazení filmu bloodhounds