Co dávají v kině Nový Smíchov? Přehled filmů a seriálů

Program Kina Nový Smíchov

Aktuální program kina Nový Smíchov

Kino Nový Smíchov, moderní multiplex nacházející se v obchodním centru Nový Smíchov v Praze 5, nabízí pestrý program pro všechny věkové kategorie. Diváci si mohou vybrat z nejnovějších hollywoodských blockbusterů, napínavých thrillerů, romantických komedií, animovaných filmů pro děti i náročných artových snímků. Kino disponuje několika sály s nejmodernější projekční a zvukovou technikou, která zaručuje maximální filmový zážitek. Pro maximální komfort jsou k dispozici pohodlná sedadla a široká nabídka občerstvení. Aktuální program kina Nový Smíchov se neustále mění a je k dispozici na webových stránkách kina, kde si zájemci mohou filmy rezervovat online. Návštěvníci se mohou těšit na pravidelné filmové premiéry, speciální projekce a festivaly. Kino Nový Smíchov je ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne či večera s přáteli nebo rodinou.

Filmové novinky a premiéry

Víte, co se chystá v Kině Nový Smíchov? Připravte se na horké filmové novinky a premiéry, které vás nenechají chladnými! Kino Nový Smíchov, oblíbené místo všech filmových nadšenců, si pro vás i tentokrát připravilo nabitý program plný filmových lahůdek z celého světa. Ať už jste fanoušci akčních blockbusterů, romantických komedií, nezávislých dramat nebo animovaných filmů pro celou rodinu, v programu Kina Nový Smíchov si zaručeně vyberete. Nenechte si ujít premiéry nejnovějších filmových trháků, které vám vyrazí dech, a užijte si nezapomenutelný filmový zážitek na velkém plátně s perfektním zvukem. Sledujte program Kina Nový Smíchov a nenechte si ujít žádnou filmovou lahůdku!

Speciální projekce a festivaly

Kino Nový Smíchov, kromě promítání nejnovějších filmových trháků, pravidelně pořádá i speciální projekce a festivaly pro všechny filmové nadšence. Ať už se jedná o filmové maratony, premiéry s tvůrci, filmové festivaly s tematikou od autorských filmů po horory, Kino Nový Smíchov se snaží uspokojit širokou škálu filmových chutí. Sledujte program kina na webových stránkách nebo sociálních sítích, ať vám neunikne žádná z těchto speciálních akcí. Kino Nový Smíchov pravidelně hostí filmové festivaly jako je Febiofest, Jeden svět nebo Mezipatra, které přináší do Prahy výběr toho nejlepšího z mezinárodní i domácí filmové scény. Pro fanoušky specifických žánrů kino pořádá tematické festivaly, například festival japonských filmů, festival dokumentárních filmů o hudbě nebo festival hororových filmů.

Vlastnost Hodnota
Název kina Kino Nový Smíchov
Typ kina Multikino

Kromě festivalů kino nabízí i speciální projekce, jako jsou například filmové maratony s filmy z oblíbených sérií, projekce klasických filmů na velkém plátně, filmové premiéry s účastí tvůrců a besedy s filmovými kritiky a odborníky. Tyto akce nabízejí divákům možnost ponořit se hlouběji do světa filmu a poznat ho z jiných úhlů pohledu.

program kina nový smíchov

Vstupenky a rezervace online

Kino Nový Smíchov nabízí pohodlný způsob nákupu vstupenek na filmy prostřednictvím svých webových stránek. Na stránkách kina najdete aktuální program, ze kterého si snadno vyberete film a čas projekce, který vám vyhovuje. Po výběru filmu a počtu lístků budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde můžete provést platbu online. Po dokončení platby vám budou vstupenky zaslány e-mailem. Tyto e-vstupenky pak stačí předložit na pokladně kina nebo je naskenovat u samoobslužných kiosků.

Kino Nový Smíchov také umožňuje rezervaci vstupenek online. Rezervaci provedete stejným způsobem jako nákup, ale platbu provedete až na pokladně kina. Rezervace je platná po omezenou dobu, obvykle 60 minut před začátkem projekce.

Kino Nový Smíchov doporučuje zakoupit si vstupenky online, zejména na populární filmy a projekce, abyste si zajistili místo v sále.

Slevy a akce pro diváky

V Kině Nový Smíchov si každý přijde na své za skvělou cenu! Studenti můžou využít zlevněné vstupenky každý den. Stačí předložit platný studentský průkaz a filmové novinky si užít za pár kaček. A co takhle promítání pro celou rodinu? Každou sobotu a neděli dopoledne nabízíme speciální slevy na vybrané dětské filmy. Nezapomeňte sledovat náš web a Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme aktuální akce a slevy. Chystáme pro vás například promítání s filmovou diskuzí, projekce s originálním zněním s titulky nebo filmové maratony vašich oblíbených sérií. Nenechte si ujít jedinečnou možnost zažít filmový zážitek za bezkonkurenční ceny. Těšíme se na vás v Kině Nový Smíchov!

Program kina Nový Smíchov, to je jako bonboniéra - nikdy nevíte, na jaký film zrovna narazíte.

Eliška Dvořáková

Kino bar a občerstvení

V Kině Nový Smíchov si na své přijdou i milovníci dobrého jídla a pití. Kino bar nabízí široký výběr nápojů, od klasické kávy a čaje přes osvěžující limonády až po alkoholické koktejly. Chybět nesmí ani nabídka popcornu, nachos a dalších slaných pochutin, které k návštěvě kina neodmyslitelně patří. Pro ty, kteří preferují sladší varianty, je připravena nabídka cukrovinek a zmrzliny. Kino bar je ideálním místem pro setkání s přáteli před filmem nebo pro příjemné posezení po jeho skončení. Atmosféru dotváří stylový interiér a příjemná hudba. Program Kina Nový Smíchov je pestrý a uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Na své si přijdou milovníci filmových novinek, artových snímků i dokumentů. Kino pravidelně pořádá také tematické projekce a festivaly. Vstupenky na filmová představení si můžete zakoupit online nebo přímo na pokladně kina.

program kina nový smíchov

Dostupnost a parkování

Kino Nový Smíchov se nachází v srdci Smíchova, v obchodním centru Nový Smíchov na Plzeňské ulici. Díky své poloze je kino snadno dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Pro ty, kteří se rozhodnou pro MHD, je nejbližší zastavicí tramvají a autobusů zastavka Anděl, která se nachází přímo před obchodním centrem. Z metra linky B (žlutá) stačí vystoupit ve stanici Anděl a vydat se výstupem směrem k obchodnímu centru Nový Smíchov. Cesta vám zabere jen pár minut. Pro návštěvníky, kteří dají přednost vlastnímu automobilu, je k dispozici prostorné parkoviště přímo v obchodním centru Nový Smíchov. Parkování je zpoplatněno dle ceníku obchodního centra. Prvních 15 minut parkování je zdarma, každá další započatá hodina je zpoplatněna. Pro držitele zákaznických karet obchodního centra Nový Smíchov platí speciální zvýhodněné ceny parkování. Kino Nový Smíchov je tak ideálním místem pro příjemně strávený večer s filmem, ať už se rozhodnete dorazit jakýmkoliv způsobem.

Kontakt a otevírací doba

Pro informace o programu a otevírací době kina Nový Smíchov se můžete obrátit na několik kanálů. Telefonicky nás zastihnete na čísle +420 257 311 311, kde vám náš tým ochotně zodpoví veškeré dotazy ohledně aktuálního programu, rezervací a cen vstupenek. Pro ty, kteří preferují písemnou komunikaci, je k dispozici emailová adresa info@kinonovysmichov.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo pro případ, že bychom vás potřebovali kontaktovat zpět. Aktuální program kina Nový Smíchov naleznete také na našich webových stránkách, kde si můžete prohlédnout jednotlivé filmy, časy promítání a zakoupit vstupenky online. Sledujte nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde pravidelně zveřejňujeme novinky, upoutávky a speciální akce. Těšíme se na vaši návštěvu!

Kino Nový Smíchov na sociálních sítích

Sledujte Kino Nový Smíchov na sociálních sítích a buďte v obraze o nejnovějších filmových premiérách, speciálních akcích a festivalech. Na Facebooku a Instagramu najdete aktuální program, trailery k filmům, fotografie z akcí a soutěže o volné vstupenky. Zapojte se do diskuze s ostatními filmovými fanoušky a sdílejte své filmové zážitky. Kino Nový Smíchov pravidelně pořádá projekce s následnou diskuzí s tvůrci, filmové festivaly a další doprovodné akce. Sledujte jejich profily a nic vám neunikne.

program kina nový smíchov

Recenze a hodnocení filmů

Program kina Nový Smíchov nabízí pestrou škálu filmů pro všechny věkové kategorie a vkusy. Na své si přijdou milovníci hollywoodských blockbusterů, artových snímků i dokumentů. Kino Nový Smíchov pravidelně uvádí také filmové premiéry a festivalové lahůdky. Návštěvníci kina oceňují kromě bohatého filmového programu také moderní prostředí a příjemnou atmosféru. K dispozici je několik sálů s komfortním sezením a nejmodernější projekční a zvukovou technikou. Samozřejmostí je i široká nabídka občerstvení v kinokavárně.

Ať už hledáte zábavu na večer s přáteli, romantický film ve dvou nebo chcete vzít děti na pohádku, program kina Nový Smíchov vám jistě nabídne tu pravou volbu. Před návštěvou kina doporučujeme zkontrolovat aktuální program na webových stránkách kina Nový Smíchov nebo v mobilní aplikaci. Lístky na vybrané filmy si můžete zakoupit online nebo přímo na pokladně kina.

Tipy na další kina v Praze

Program kina Nový Smíchov je lákavý, ale Praha nabízí spoustu dalších skvělých kin. Pokud hledáte alternativu, zkuste třeba kino Lucerna s jeho jedinečnou atmosférou a bohatou historií. Promítají zde jak filmové novinky, tak klasiky a artové snímky. Další možností je kino Aero, které je oblíbené mezi fanoušky nezávislého filmu. V Aera se konají i různé festivaly a tematické projekce. Pro milovníky dokumentů je tu kino Světozor, které se specializuje právě na tento žánr. Pokud dáváte přednost moderním multiplexům, zamiřte do Cinema City, CineStar nebo Premiere Cinemas. Tyto řetězce nabízejí širokou škálu filmů v nejvyšší kvalitě obrazu a zvuku. Ať už si vyberete jakékoli kino, přejeme vám příjemný filmový zážitek!

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Karel Čapek

Tagy: program kina nový smíchov