Teorie velkého třesku

Seriál Teorie velkého třesku je americký sitcom ze světa mladých fyziků. Pochází z pera Chucka Lorreho a Billa Pradyho, pilotní díl Teorie velkého třesku 1 série měl premiéru 24. srpna 2007 a byl režirován Jamesem Burrowsem. The Big Bang Theory je jedním z nejpopulárnějších sitcomů na celém světě a vyhrál několik ocenění. Teorie velkého třesku herci se stali fenoménem a s názvem seriálu si diváci okamžitě pojí jména hlavních postav, jako jsou Sheldon, Penny, Howard nebo Leonard. Po pozoruhodném úspěchu prvních epizod následovalo zveřejnění Teorie velkého třesku 2 série, která byla vysílána českou televizí Prima Cool. Teorie velkého třesku 3 série přinesla do seriálu další oživení ve formě nových příběhů a nových vedlejších postav. Kromě Teorie velkého třesku 4 série došlo po dalším obrovském úspěchu i k natočení Teorie velkého třesku 5 série, po které přišla kratší pauza v důsledku změny scenáristického přístupu. Po přestávce následovalo dalších 24 epizod Teorie velkého třesku 6 série, a díky stále narůstajícím počtům fanoušků se nedlouho poté přidala i Teorie velkého třesku 7 série, která je doposud poslední natočenou sérií.

Díky fanouškovskému očekávání Teorie velkého třesku 8 série je však možné, že se do budoucna produkce rozhodne i pro variantu natočení Teorie velkého třesku 8 série. Prozatím nebyla sedmá série distribuována do všech regionů, nicméně po jejím kompletním zveřejnění se dá počítat s dalším pokračováním v podobě Teorie velkého třesku 8 série. Někteří fanoušci na internetu dokonce hovoří i o navazujících epizodách Teorie velkého třesku 9 série. Nicméně oficiální produkční informace prozatím neuvádějí žádné informace, čeho by se měla případná Teorie velkého třesku 9 série týkat.

Děj seriálu TBBT

Podobnou situaci můžeme v současné době pozorovat i v případě Teorie velkého třesku 10 série. Přestože tato série ještě ani nebyla natočena, můžeme na internetu spatřit fake odkazy směřující na epizody právě Teorie velkého třesku 10 série. Neváhejte a vyhledejte si již dostupné epizody a sledujte The Big Bang Theory online. Hlavním motivem seriálu The Big Bang Theory online je prostředí mladých fyziků. Celkově můžeme říci, že The Big Bang theory online paroduje jejich osobní život a celkově životní filozofii nerdovské subkultury současné americké mládeže. Její zástupci jsou vyobrazeni jako v sociálních otázkách přihlouplí, ale jinak šťastní jedinci. Každá epizoda seriálu The Big Bang Theory představuje každodenní záležitosti, se kterými se musí hlavní hrdinové vypořádat. Jako protikladem skupině nerdů funguje Penny, která část seriálu stráví ve vztahu s Howardem. Díky kontrastům, které jsou vyvolané způsobem chování hlavních hrdinů a Penny, vznikají velmi vtipné situace, které ze seriálu Big Bang theory on line dělají to, čím je. Seriálem procházejí také řady vedlejších postav, které přímo i nepřímo ovlivňují životy jednotlivých hrdinů.

Herecké obsazení

Vtip a zábava spočívají především ve stylu mluvy a naprosto absurdním přístupu Sheldona a dalších "nerdů" k běžným situacím, které by pro normálního člověka byly naprosto nezajímavým denním aspektem. Ovšem v podání seriálu Big Bang Theory on line působí vtipně a zábavně. I díky hercům můžeme kvality seriálu Big Bang Theory on line bezesporu obdivovat. V TBBT se setkáme s Johnnym Galeckim, který představuje Leonarda Hofstadtera, experimentálního fyzika, který je zajímavý především pro svůj vztah s Penny. Dále nás Big Bang Theory 1 série seznamuje s nejdůležitější a nejvtipnější postavou celého seriálu, kterou není nikdo jiný, než Sheldon Cooper, v podání Jima Parsonse. Sheldon začal studovat magisterský stupeň vysoké školy ve 14 letech a v 16 získal titul Ph.D. Je teoretickým fyzikem zkoumajícím kvantovou mechaniku. Další postavou je Penny, kterou hraje Kaley Cuoco. Penny je jedinou "normální" hlavní postavou, žije v bytu naproti Sheldonovi a Leonardovi a snaží se prosadit jako herečka.

Další postavou, se kterou se seznamujeme v první sérii, ale vystupuje i v průběhu Big Bang theory 2 série a dalších, je Howard Joel Wolowitz v podání Simona Helberga. Jedná se o leteckého inženýra židovského vyznání. Seriál doplňuje o židovský humor, který ostatní shledávají jako přehnaný a neopodstatněný. Poslední hlavní postavou, se kterou se v průběhu seriálu Big Bang Theory online setkáváme, je Rajesh Ramayan Koothrappali, hraný Kunalem Nayyarem. První Teorie velkého třesku epizody nám prozradí, že Rajesh je částicový astrofyzik pracující na Caltechu. Je indického původu a pochází z Nového Dillí.

Teorie velkého třesku online

Využijte možnosti sledovat Big Bang Theory online přímo ve Vašem prohlížeči. První dvě série, respektive i Big Bang Theory série 3 jsou již delší dobu k dostání na internetových stránkách typu edna, případně mezinárodní webové adrese watchseries.to. Po zveřejnění čtvrté série se na internetu objevila i Big Bang Theory série 4 a před scenáristickou pauzou, která následovala před natočením série číslo 6, došlo k internetové distribuci Big Bang Theory série 5. Protože další série jsou novější, nejsou zdarma ke zhlédnutí distribuovány v takové míře jako jiné, ale na masových seriálových webech můžete nalézt jak epizody z Big Bang Theory 6 série, tak v menší míře i většinu epizod z poslední série, tedy Big Bang Theory 7 série. Kromě toho se na internetových stránkách poskytují seriál Teorie velkého třesku online zdarma začínají objevovat i dotazy ohledně dalších sérií, konkrétně například Big Bang theory 8 série. Jak už bylo psáno výše, je nutné počkat na rozhodnutí produkce a scenáristů ohledně dalšího natáčení Big Bang Theory 8 série. Jakmile bude série dokončena a bude odvysílána v televizi, je pravděpodobné že se Big Bang Theory 8 série objeví i na internetu.

Některé zahraniční weby uvádějí již nové díly z Big Bang Theory 9 série, ale je nutné mít na paměti, že v takovém případě se jedná o fake, protože Big Bang Theory 9 série se ještě nezačala natáčet. Díky stále rostoucí popularitě seriálu můžeme na webu nalézt i klíčová slova jako Big Bang Theory 10 série, nicméně bohužel žádné nové díly této série nenaleznete. Natočení Big Bang Theory 10 série je zatím dalekou budoucností. I tak využijte dostupných internetových stránek a sledujte Big Bang Theory online.

Zboží s motivy seriálu

V souvislosti s popularitou seriálu jsou vytvářeny i dárky, jako například Big Bang Theory trička, různé hrníčky a užitečné předměty s logem seriálu. Můžeme doporučit nabídky eshopů obsahující zmíněná Big Bang Theory trička, naleznete skutečně všechny velikosti a širokou nabídku motivů. Svým známým můžete koupit i Teorie velkého třesku dvd, které obsahuje fotogalerie, trailery, videa z natáčení, ale především samotný Teorie velkého třesku seriál a jeho jednotlivé epizody. Nejpopulárnějším dárkem bezesporu zůstávají trička Big Bang Theory. Při procházce větším městem o vysokém počtu obyvatel je pravděpodobné, že narazíte na někoho, kdo trička Big Bang Theory pravidelně nosí.

Není se čemu divit, kdo by si nepřál nevlastnit tričko The Big Bang Theory, ze kterého se směje Penny nebo třeba Sheldon. V nákupních centrech můžete navštívit dárkové obchody zabývající se seriálovou tématikou, tam zajisté naleznete tričko Big Bang Theory na prodej. V případě, že se Vám toto nepodaří, objednejte si trička Teorie velkého třesku přes internet. Můžete za tím účelem využít například oficiálního eshopu seriálu, který nabízí nejen trička Teorie velkého třesku. V tomto eshopu najdete tričko Teorie velkého třesku ve všech barvách, eshop je pravidelně zásobován. Neváhejte a kupujte Teorie velkého třesku trička, nebudou k dostání pořád!

The Big Bang Theory česky

V České republice existuje mnoho diváků, kteří sledují seriál Teorie velkého třesku online. Nicméně ne všechny webové stránky nabízí seriál Teorie velkého třesku online česky. Pokud patříte k divákům, kteří neovládají angličtinu a raději by se dívaly na epizody Teorie velkého třesku online česky, doporučuji vyzkoušet české stránky věnující se online seriálům. Teorie velkého třesku online česky nabízí prvotřídní dabing, který Vám umožní užít si spoustu zábavy ve Vašem rodném jazyce. Pro ty, kteří raději sledují seriál Teorie velkého třesku online v anglickém jazyce, jsou na internetu k dispozici Teorie velkého třesku titulky.

Je ovšem nutné si dát pozor, protože distribuované Big Bang Theory titulky jsou ne vždy v prvotřídní kvalitě a může se jednat o pouhý amatérský překlad. The Big Bang Theory herci pak v průběhu svých dialogů neříkají úplně přesně to, co Vám ukazují Vaše The Big Bang Theory titulky. Je dobré si dát pozor na přesný timing a kvalitu, špatné titulky Vás ochudí o nezapomenutelný zážitek. Využijte jeden z linků pro sledování Teorie velkého třesku online, ať už v češtině nebo angličtině, relaxujte a užijte si spoustu legrace.

Hudba v seriálu

Kromě moderních písní, které eserial Teorie velkého třesku nabízí, se v úvodu každé epizody setkáváme s titulní písní nahranou skupinou alternativního rocku Barenaked Ladies. Tato píseň je v rámci Teorie velkého třesku ke stažení. Píseň popisuje umělecky historii a stvoření vesmíru země, najděte si epizodu Teorie velkého třesku ke stažení a poslechněte si ji. Píseň se stala mezinárodním hitem a je celosvětově spojována se seriálem Big Bang Theory.

Hodnocení seriálu

Seriál je ne nadarmo jedním z celosvětově nejúspěšnějších seriálů. Herecké výkony, hudební doprovod a především humorné pojetí je ideální kombinací, která pobaví i ty nejnáročnější diváky. Vyhledejte si seriál Teorie velkého třesku online cz a uvidíte na vlastní oči, jak dochází k trapným situacím, které "nerdi" v seriálu řeší skutečně pozoruhodným způsobem.

Pokud chcete zjistit bližší informace o seriálu, vyhledejte internetové stránky big-bang-Theory.cz, pokud hledáte online epizody, zkuste stránky nikee Teorie velkého třesku, která kromě tohoto seriálu nabízí i další. Eseriály Teorie velkého třesku jsou ovšem tím nejlepším. Seriál Teorie velkého třesku ke shlédnutí naleznete i na stránkách edna.