Hvězdná brána Atlantida

Seriál StarGate Atlantis online (Hvězdná brána Atlantida) je televizní spin-off sci-fi seriál, který navazuje na sedmou řadu seriálu Hvězdná brána. Produkce nejprve myslela, že dojde k ukončení seriálu StarGate po páté sezóně, ale po rapidním úspěchu byly natočeny šestá a sedmá série a následně se začalo mluvit o spi-off seriálu (Hvězdná brána Atlantida), který by měl přinést objev ztraceného města Antiků, Atlantidy. Po mírných úpravách ve scénáři a vytvoření originální zápletky došlo k vytvoření seriálu Hvězdná brána Atlantida online. Seriál obdržel zelenou a začal se natáčet v únoru 2004. Premiéra se konala 16. července téhož roku. StarGate Atlantis 1 série popisuje atlantskou expedici, vedenou Dr. Weirovou, která přijíždí do Ztraceného města Antiků a snaží se najít nové spojence. Ty naleznou v Athosianech, spolu s tím si však vytvoří mocné nepřátele, Wraithy.

Hvězdná brána Atlantida online popisuje jejich odříznutí od Země v nové galaxii, zatímco odhalují nové technologie a seznamují se s místními rasami. StarGate Atlantis Vynoření (pilotní díl první série) měl premiéru 16. 4. 2004. StarGate Atlantis 2 série se začala vysílat 15. července a začínala přesně tam, kde skončila první část seriálu Hvězdná brána Atlantida on-line. Atlanťané se vyhýbají obsazení Wraithy tím, že je donutí uvěřit ve zničení Atlantidy a obnoví kontakt se zemí díky vesmírné lodi Daedalus a novému ZPM. Major Sheppard je povýšan a bývalý Runner Ronon Dex nahrazuje poručíka Aidena Forda, který je nyní označen jako nezvěstný.

StarGate Atlantis 3 série pokračuje v líčení útočných pokusů Wraithů na Zemi. K Wraithům se připojují Asurané. Po nepovedeném experimentu zůstávají Atlanťané bez zdroje energie pro městské štíty.Asuranům se podaří pozabíjet všechny Antiky a hlavní členové expedice Atlantida poruší rozkazy, jdou zpět do města a Atlantidu zachrání. StarGate Atlantis 4 série měla premiéru v roce 2007. Jejím cílem bylo nabídnout seriálu Hvězdná brána Atlantida online zcela novou rovinu.

S poškozeným městem, kterému ubývá energie, se Atlanťané mohou spolehnout pouze na vlastní vynalézavost k záchraně a odklonění vlastní smrti a zkázy. Dojde také k představení úplně nové mimozemské rasy. StarGate Atlantis 5 série dochází k uzavření celé dějové linie a Hvězdná brána Atlantida online objasní fanouškům všechny otázky, které vznikly v průběhu seriálu.

Hvězdná brána Atlantida herci

Hvězdná brána Atlantida herci jsou dalším aspektem, který činí jednotlivé Hvězdná brána Atlantida epizody zajímavé. Mezi hlavní postavy patří podplukovník John Sheppard představen Joem Flaniganem. Torri Higginson hraje Dr. Elizabeth Weir. Vedoucího vědeckého oddělení Rodneyho McKay si v seriálu zahrál David Hewlett. Z dalších rolí můžeme jmenovat například velitelku Expedice Atlantida, kterou si zahrála Amanda Tapping. pro české fanoušky seriálu StarGate Atlantis online může být obsazení českého herce ve vedlejší roli Davida Nykla, který nám představil českého Dr. Radka Zelenku, který má v seriálu menší, ale také významnou roli. Díky vysoké popularitě, o kterou se zasloužil již StarGate Atlantis film a která byla dále upevněna seriálem, stále stoupá počet zájemců z řad diváků, kteří hledají seriál Hvězdná brána online ke shlédnutí na webu. Díky širokému počtu webových stránek není problém nalézt epizody z Hvězdná brána Atlantida 1 série, které byly zveřejněny nedlouho po oficiálním vysílání první série. Stejně tak jsou k dispozici i epizody z Hvězdná brána Atlantida 2 série, která zaznamenala minimálně stejně velký úspěch.

StarGate Atlantis online

Hvězdná brána Atlantida 3 série, přelomová část seriálu, je na velkých serverech také k dispozici, případně lze sérii stáhnout a sledovat jednotlivé seriál Hvězdná brána Atlantida online za pomoci stažené verze. To je i případ Hvězdná brána Atlantida 4 série. Pokud máte zájem sledovat seriál Hvězdná brána Atlantida online zdarma v českém jazyce, neváhejte navštívit jeden z velkých českých serverů, například edna. Poslední Hvězdná brána Atlantida 5 série je z pochopitelných důvodů nejméně internetově rozšířenou sérií, přesto najdete servery, které pátou sérii seriálu Hvězdná brána Atlantida online zdarma nabízejí a můžete se tak věnovat jeho sledování.

Využijte také webové stránky nikee Hvězdná brána Atlantida, což je další český server nabízející tento seriál. Hvězdná brána Atlantida online zdarma je nejlepší způsob, jak seriál sledovat a nemuset čekat na jednotlivé Hvězdná brána Atlantis epizody v televizi. Seriál dějově navazuje, takže je nutné sledovat Hvězdná brána Atlantis epizody postupně od pilotního dílu první série.

Hvězdná brána Atlantida film

Kromě samotného seriálu bylo natočeno i několik filmových verzí. První Hvězdná Brána Atlantida film byl natočen v roce 1994, hlavní roli si zahrál Kurt Russel. Další verze byla natočena až roku 2008, název filmu je Hvězdná brána: Archa pravdy. Tento film disponoval pouze pro televizní produkci a DVD trh, navazuje na poslední 10. řadu původního televizního seriálu StarGate Atlantis online. Zatím poslední Hvězdná brána Atlantis film byl natočen roku 2008 nedlouho po Arše pravdy. Jedná se o film Hvězdná brána: Návrat. Tento film je opět určen pouze pro DVD trh, dějově je zasazen do doby po událostech z filmu Archa pravdy a 4. řady seriálu StarGate Atlantis online.

Stejně jako na webu naleznete jednotlivé Hvězdná brána Atlantida epizody online ke shlédnutí, pokud využijete podobných internetových stránek zaměřujících se na filmovou produkci, je možné nalézt i filmy Hvězdná brána Atlantida ke shlédnutí. Pro lepší pochopení dějové linie a celkově lepší dojem ze seriálu se doporuje vyzkoušet i některý Hvězdná brána Atlantida film. Existuje mnoho webových stránek, které nabízí filmy i seriál Hvězdná brána Atlantida online cz. Díky popularitě seriálu se produkce rozhodla nechat vytvořit i různé dárkové předměty s motivy seriálu.

Tudíž si již jednotlivé Hvězdná brána Atlantida epizody online nemusíte užívat pouze z obrazovky Vašeho počítače nebo televize, ale můžete si i zakoupit tričko nebo jiné dárkové upomínky.

Dárkové předměty

Pokud jste zapáleným fanouškem seriálu StarGate Atlantis online cz. Sledujete seriál pravidelně a neustále hledáte nové Hvězdná brána Atlantida epizody online, můžete využít možnosti kamenných obchodů zabývajících se dárkovými předměty se seriálovou tématikou a nespoléhat se pouze ha seriál Hvězdná brána Atlantida ke shlédnutí. Můžete si koupit tričko, soundtrack seriálu, případně celé dvd obsahující jednotlivé epizody seriálu Hvězdná brána Atlantida ke shlédnutí. Kromě toho existuje pro počítačové fajnšmekry i Hvězdná brána Atlantida hra, která navazuje na televizní scénář. tato Hvězdná brána Atlantida hra disponuje kvalitní grafickým zpracováním a dobrou hratelností, takže počítačoví hráči by si měli přijít na své.

Dále byla vytvořena i StarGate Atlantis hra online, kterou můžete hrát přímo ve Vašem prohlížeči bez nutnosti instalace jakýchkoliv prvků. StarGate Atlantis hra je další možností, jak si připomenout Váš oblíbený seriál. Na světovém internetu ji hledejte pod heslem StarGate Atlantis Game. Jako další hra byla vymyšlena i StarGate Atlantis Adventures, kterou najdete bez problému na internetu. StarGate Atlantis Adventures je freeware 3D hra, při jejímž hraní si fanoušci seriálu užijí spoustu zábavy. Neváhejte a využijte možnosti legálního stažení hry StarGate Atlantis Adventures.

Český dabing StarGate Atlantis

Všechny díly seriálu vysílané v české televizi jsou pochopitelně distribuovány s hotovým, kvalitním českým dabingem. Pokud se však rozhodnete pro seriál StarGate Atlantis online ke shlédnutí, může nastat problém s českým zněním, každopádně by měli být k dispozici StarGate Atlantis titulky cz. Je nutné dávat pozor na to, aby se vaše verze StarGate Atlantis online ke shlédnutí shodovala s timingem a překladem titulků. Mnohdy se stává že StarGate Atlantis titulky jsou přeloženy špatně, nebo sedí na jinou verzi než tu, kterou jste stáhli vy. Pokud jste vyhledali StarGate online ke shlédnutí, měly by titulky již být integrované. Využijte tedy dostupnosti a stáhněte si StarGate Atlantis epizody z libovolné série, případně si najděte Vaše oblíbené StarGate Atlantis epizody online a věnujte se jejich sledování přímo ve Vašem prohlížeči.

Není vyloučené, že díky popularitě seriálu dojde v boudoucnu k dalším natáčením a StarGate Atlantis epizody tak získají další přírůstky. Pokud Vás baví sci-fi, máte rádi napětí a jste fanoušky seriálů, tak jsou StarGate Atlantis epizody online přímo pro Vás. Nemusíte se namáhat, stačí zapnout počítač, připojit se k internetu, nalézt StarGate Atlantis epizody online a nechat se unést do jiných galaxií.

Hodnocení seriálu

Sám jsem si vyhledal StarGate Atlantis online zdarma a byl jsem okamžitě spokojen. Seriál má spád, neustále přináší nové dějové zápletky, herecké výkony jsou prvotřídní a celkově sci-fi atmosféra a tajemno spojené s cizími rasami a novými galaxiemi vytváří atraktivní kombinaci pro seriálového nadšence. StarGate Atlantis online zdarma, tak jak ho naleznete na českých seriálových portálech, nabízí skutečně nekonečné množství zábavy a pokud hledáte kvalitní online sci-fi seriál, pak je StarGate Atlantis online zdarma právě pro Vás.

Pokud máte alespoň trochu času, skutečně mohu Hvězdná brána Atlantis online doporučit. Seriál se těší na řady dalších fanoušků. Sledujte seriál Hvězdná brána Atlantis online.