Seriál Arrow online

Arrow, to je seriál, který vznikl jako podklad pro komiksovou tvorbu z dílny DC Comics. Konkrétní předlohou se stala komiksová postava Green Arrow, kterou výtvarně zachytili Mort Weisinger a George Papp již v roce 1941. O samotné postavě budeme podrobně psát později. Seriál byl poprvé vysílán v americké televizní stanici The CW. První díl seriálu byl odvysílán počátkem října 2012. Odvysílání prvních dílů jasně dokázalo, že seriál Arow má potenciál stát se úspěšným a oblíbeným seriálem, což může být v dnešní době, kdy je jich opravdu mnoho, náročným úkolem. V současné době jsou odvysílány tři série. Arrow online ke shlédnutí je k dispozici na celé řadě serverů a opět statistiky sledovanosti potvrzují jeho oblíbenost. Se seriálem se můžete setkat i na českých obrazovkách. V říjnu 2013 byl odvysílán první díl v českém znění na televizní stanici Fanda.

Arrow 1 série byla na televizní stanici odvysílána 20. října 2013. Fanoušci seriálu tak mohli být mile překvapení, jelikož o nákupu vysílacích práv informovala TV Nova ani ne měsíc před odvysíláním prvního dílu, konkrétně 26. září 2013. Po úspěšném odvysílání první série na televizi Fanda se začalo spekulovat o tom, kdy dojde ke zpuštění vysílán Arrow – 2. série. Došlo k tomu za necelý rok po skončení vysílání první série, a to 28. prosince 2014. Konec druhé řady se plánuje na březen 2015. Předpokládá se, že po několika měsících bude vysílána i 3 řada, která v současnosti běží na amerických obrazovkách.

Děj seriálu Arrow

Dříve, než si pustíte seriál Arrow online, bude dobré si zjistit alespoň základní informace o seriálu. Hlavním hrdinou je Oliver Queen. Jde o bohatého člověka, který však neměl štěstí při plavbě na rodinné jachtě a stal se ztroskotancem. Během plavby se totiž rodinná jachta potopila a při tomto neštěstí zemřel jeho otec a taktéž sestra jeho partnerky. Na ostrově byl pět let, poté byl nalezen a zachráněn a tato životní zkušenost mu životní postoj změnila zásadně. Opětovné začlenění do života pro něj není vůbec jednoduché, trápí ho především nevraživost ze strany jeho přítelkyně, kterou je obviňován za smrt její sestry. Na oko ze sebe Oliver Queen dělá miliardáře, který si užívá života, každý večer se z něj však stává Green Arrow, bojovník za pravdu s lukem a v zeleném oděvu. Jeho cílem je vrátit svému rodu i městu slávu a současně odčinit hříchy, které jeho příbuzní napáchali. Detektiv Quentin Lance po něm pátrá, čímž se situace komplikuje.

Herecké obsazení

Arow je skvěle natočený seriál, obsazený prvotřídními herci. Hlavního hrdinu představuje Stephwn Amell, kterého můžete znát z mnoha seriálů. Vidět jste ho mohli v seriálech The Flash, Upíří deníky či Kriminálka Las Vegas. Stal se hrdinou nejedné Arrow epizody a pro své herecké umění je vychvalován do nebes. Mezi další herce, které můžete v seriálu vidět, patří David Ramsey, Willa Holland či Paul Blackthorne.

Podrobnější informace

Pokud se chcete o seriálu dozvědět detailní a podrobné informace a ne jen obecný přehled či děj Arrow, Edna, portál zaměřený pro vytváření fan page jednotlivých seriálů, může být dobrým odrazovým můstkem. Právě seriálu Arrow Edna věnuje dostatek prostoru. Informace mohou sloužit také při sledování seriál Arrow online. Edna totiž poskytuje informace o jednotlivých dílech, všímá si detailů, rozebírá jednotlivé postavy i děj. Pokud jste nedočkaví, server vám také napoví, na co se můžete v dalších dílech těšit.

Kde je k dispozici

Jedna z nejčastějších otázek ohledně seriálu Arow, které jsou nám kladeny – „kde je seriál Arrow ke stažení?“ Pro korektnost nebudeme uvádět jednotlivé zdroje, pokud se však na internetu dobře porozhlédnete, najdete je velmi rychle. Jednotlivé Arrow epizody jsou ke stažení takřka na všech serverech, odkazy můžete najít na warez forech. Seriál Arrow ke stažení je k sehnání bez jakýchkoli problémů. Pokud vám není stahování filmů a seriálů blízké a rádi byste tvůrce podpořili, můžete si zakoupit Arrow DVD, která jsou k dispozici i na našem trhu. Upozorňujeme, že Arrow film se doposud nezačal ani natáčet, nemůže tak být ke stažení. Na kolekci 5 DVD si můžete koupit první řadu seriálu v českém i originálním znění, druhá řada na DVD bude v prodeji ihned po odvysílání všech epizod.

Nechcete-li si kupovat DVD, pak máte v podstatě dvě možnosti. Buď najdete místo, kde je seriál Arrow ke stažení, nebo vyhledáte místo, kde je Arrow online ke shlédnutí. Obě možnosti mají své výhody i nevýhody. Výhodou stahování je, že se na seriál můžete po uložení počítače dívat odkudkoliv a prakticky kdykoliv. Pokud je však seriál Arrow ke stažení v originálním znění, budete muset vyhledat Arrow titulky, které následně ve video přehrávači zapnete společně se seriálem. Pokud se rozhodnete sledovat seriál Arrow 3. série online, nebudete muset Arrow titulky vůbec řešit – zobrazí se automaticky.

Vyhledávání první série je již na ústupu, Arrow 2 série je oblíbená stále. V současnosti je však nejvyhledávanější Arrow 3. série online a není se čemu divit. Vždyť právě ona je v současnosti aktuální, ta běží na amerických televizních obrazovkách. K dispozici je však Arrow třetí série online jen v původním znění. V češtině se objeví až po odvysílání v TV Fanda.

Vysílání dalších sérií

Ještě neskončilo vysílání třetí série a už se spekuluje o tom, kdy se v amerických obrazovkách objeví série čtvrtá. Oficiální datum doposud nebylo potvrzeno, předpokládá se však termín ještě letos, spíš však ke konci roku. Lze tak předpokládat, že ihned poté, co se první díl epizody objeví v televizi, bude také Arrow 4. série online ke zhlédnutí. V současnosti tak nemá žádný význam hledat Arrow 4. série online, i přesto to však dle statistik vyhledávání mnozí zkouší. O to pošetilejší jsou vyhledávací dotazy na zhlédnutí Arrow 5. série online. Ačkoliv se předpokládá, že bude seriál pokračovat a bude natáčena i pátá řada, v současnosti se o ní ani nemluví.

Než se dočkáte seriálu Arrow 4. série online, můžete si vychutnat díly předchozí. První série je k dispozici ve znění českém i původním, Arrow 2 série je v českém znění k dispozici jen částečně (vždy po odvysílání konkrétního dílu). Arrow titulky jsou však běžně dostupné, nic tak nebrání sledování v originále.

Sledování může usnadnit Arrow seznam epizod. Je k dispozici na mnoha místech na internetu, často i s popisem jednotlivých dílů. Arrow online ke shlédnutí je pak k dispozici na českých i cizích serverech.