Kino Černý Most: Filmové lahůdky, které si nesmíte nechat ujít

Kino Černý Most Filmy

Kino Černý Most: Filmy

Hledáte skvělý filmový zážitek na Praze 9? Pak je Kino Černý Most tou pravou volbou! Nabízíme pestrý program pro všechny věkové kategorie a filmové chutě.

Co u nás můžete vidět?

Ať už jste fanoušci akčních trháků, romantických komedií, napínavých thrillerů nebo animovaných pohádek, v kině Černý Most si určitě vyberete. Promítáme denně od rána do večera, stačí si jen vybrat film a čas, který vám vyhovuje.

Více než jen klasické promítání

Kromě klasického 2D promítání nabízíme i filmy ve 3D, pro ještě intenzivnější filmový zážitek. Nenechte si ujít ani filmové premiéry - ty si v kině Černý Most užijete mezi prvními!

Filmy pro každého

Kromě filmů v češtině promítáme i vybrané filmy v originálním znění s titulky, pro opravdové filmové fajnšmekry.

Pohodlí a skvělý zvuk

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli film, v kině Černý Most se můžete těšit na příjemné prostředí, pohodlná sedadla a perfektní zvuk.

Aktuální program a premiéry

Kino Černý Most nabízí pestrou škálu filmových zážitků pro všechny věkové kategorie.

Filmy v kině Černý Most jsou promítány v moderních sálech s kvalitní zvukovou i obrazovou technikou. Diváci se mohou těšit na komfortní sedačky a širokou nabídku občerstvení v kinokavárně.

Pro aktuální program a premiéry doporučujeme navštívit webové stránky kina Černý Most nebo se informovat na pokladně kina.

Vstupenky online a v pokladně

Zajistěte si svá místa na filmy v kině Černý Most z pohodlí domova. Na webových stránkách kina najdete aktuální program, informace o filmech a volná místa v sálech. Platba je možná kartou online a vstupenky vám přijdou e-mailem nebo SMS.

Preferujete osobní kontakt?

Navštivte pokladnu kina Černý Most v otevírací době. U pokladny můžete platit hotově i kartou.

Doporučení

Doporučujeme zakoupit si vstupenky na filmy v kině Černý Most s dostatečným předstihem, zvláště pokud se jedná o premiéry nebo populární filmové tituly. Vyhnete se tak frontám a budete mít jistotu, že o své místo v sále nepřijdete.

Ať už zvolíte online nákup nebo osobní návštěvu pokladny, v kině Černý Most si užijete filmové novinky i klasiky v příjemném prostředí s kvalitním zvukem a obrazem.

Slevy a akce pro návštěvníky

V Kině Černý Most si na své přijdou všichni milovníci filmového umění, a to i díky pestré nabídce slev a akcí. Studenti, senioři a ZTP můžou využít zlevněné vstupenky na všechny filmy v běžné projekci. Rodiny s dětmi potěší speciální rodinné vstupenky, které šetří peněženku a umožňují užít si filmové odpoledne s celou rodinou. Každé úterý je v Kině Černý Most Den diváka, kdy si můžou všichni diváci vychutnat filmy za zvýhodněnou cenu. Pro věrné fanoušky je tu věrnostní program, který sbírá body za nákupy vstupenek a občerstvení. Nasbírané body můžou vyměnit za atraktivní odměny, jako jsou volné vstupenky, popcorn nebo nápoje. Sledujte webové stránky Kina Černý Most nebo Facebook, kde najdete aktuální informace o všech slevách a akcích. Nenechte si ujít příležitost užít si filmy za výhodné ceny!

kino černý most filmy

Komfortní sály a moderní technologie

V kině Černý Most si na své přijdou i ti nejnáročnější filmoví fanoušci. Pohodlné sály s prostornými sedadly a dostatkem místa pro nohy zaručují příjemný zážitek ze sledování filmů. Moderní promítací technologie, včetně ostrého obrazu a prostorového zvuku, vás vtáhnou do děje a dopřejí vám nezapomenutelný filmový zážitek. Ať už se chystáte na nejnovější hollywoodský trhák, romantickou komedii nebo napínavý thriller, v kině Černý Most si užijete filmy naplno.

Občerstvení: Popcorn a nápoje

Vychutnejte si filmové představení v kině Černý Most s klasickým doplňkem: popcornem a osvěžujícími nápoji. V nabídce najdete čerstvě připravený popcorn, ať už máte rádi slanou nebo sladkou variantu. Pro uhašení žízně si můžete vybrat z široké škály nápojů, od sycených i nesycených limonád přes ovocné šťávy až po vodu. K dispozici je také káva a čaj pro ty, kteří preferují teplé nápoje.

Dopřejte si k promítání filmů v kině Černý Most i něco malého na zub a zpříjemněte si tak filmový zážitek.

Pro rodiny s dětmi

Kino Černý Most myslí i na ty nejmenší filmové fanoušky a jejich rodiče. Nabízí pestrý program filmů pro celou rodinu, od animovaných pohádek přes dobrodružné snímky až po komedie, u kterých se zasmějí malí i velcí. Promítání filmů pro rodiny s dětmi probíhají obvykle odpoledne o víkendech a během školních prázdnin, abyste si mohli užít společný čas s vašimi nejbližšími.

Pro ještě větší komfort rodin s malými dětmi je v kině k dispozici dětský koutek, kde se vaše ratolesti zabaví, pokud by je film náhodou přestal bavit. Kino Černý Most také pravidelně pořádá speciální akce pro rodiny s dětmi, jako jsou filmové projekce s doprovodným programem, workshopy nebo setkání s filmovými postavami. Sledujte webové stránky kina nebo se informujte na pokladně, ať vám neunikne žádná zajímavá akce.

kino černý most filmy

Vychutnejte si společný čas s rodinou u filmového zážitku v kině Černý Most!

Bezbariérový přístup

Kino Černý Most se pyšní moderním a bezbariérovým přístupem, který umožňuje všem návštěvníkům užít si filmy v plném komfortu. Pro vozíčkáře jsou k dispozici vyhrazená místa v sálech s bezproblémovým přístupem. Samozřejmostí jsou i bezbariérové toalety. Filmoví fanoušci se sluchovým postižením ocení vybrané projekce s titulky pro neslyšící. Tyto projekce jsou jasně označeny v programu kina. Pro nevidomé a slabozraké návštěvníky je k dispozici audiopopis v rámci vybraných filmů. Informace o dostupnosti audiopopisu naleznete na webových stránkách kina nebo přímo na pokladně. Kino Černý Most se neustále snaží zlepšovat své služby a zpřístupnit filmové zážitky všem bez rozdílu.

Doprava a parkování

Kino Černý Most se nachází v obchodním centru Černý Most, které je skvěle dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak autem. Pokud se rozhodnete pro MHD, nejbližší zastávkou je "Černý Most" s linkami metra B a autobusů číslo 136, 177, 195, 201, 250, 261, 302, 303, 375, 376 a 378. Z centra města se sem dostanete metrem za cca 20 minut.

Pro ty, kteří preferují cestu autem, je k dispozici prostorné parkoviště obchodního centra Černý Most s kapacitou přes 3 000 míst. Parkování je zdarma po dobu prvních 3 hodin, poté se platí dle ceníku parkoviště. Pro návštěvníky kina je parkování po předložení parkovacího lístku na pokladně kina zlevněné. Doporučujeme využít parkovací domy P1 nebo P2, odkud je to do kina jen pár kroků. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu dopravy, věříme, že si filmy v kině Černý Most užijete.

Kontakt a otevírací doba

Pro aktuální program a informace o filmech promítaných v kině Černý Most navštivte webové stránky multikina CineStar, které se v obchodním centru Černý Most nachází. Tam naleznete i aktuální otevírací dobu pokladen a baru. S případnými dotazy se můžete obrátit na infolinku CineStaru.

Kino Počet sálů 3D projekce Dostupnost online rezervací
Kino Černý Most 10 Ano Ano
Jiné kino v Praze 6 Ne Ano

Další kulturní akce v okolí

Kromě bohaté filmové nabídky v kině Černý Most, se v okolí nachází i pestrá škála dalších kulturních akcí. Milovníci divadla se mohou vydat do Divadla na Fidlovačce, které nabízí širokou škálu inscenací od klasiky po moderní drama. Pro hudební nadšence je tu pak například KD Ládví s programem plným koncertů různých žánrů. Galerie Harfa zase potěší fanoušky výtvarného umění svými pravidelnými výstavami. A pokud toužíte po nevšedním zážitku, nenechte si ujít představení v cirkusu Jo-Joo, který pravidelně hostí Černý Most.

kino černý most filmy

Publikováno: 30. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: kino černý most filmy | filmy v kině černý most