Havířovské kino Centrum láká na nabitý program

Kino Centrum Havířov Program

Aktuální program Kina Centrum

Kino Centrum v Havířově má pro své diváky připravený bohatý program plný filmových zážitků. Na své si přijdou milovníci komedií, dramat, akčních filmů i animovaných pohádek pro děti. Aktuální program kina Centrum Havířov najdete vždy na webových stránkách kina nebo na plakátech před kinem.

V nejbližších dnech se můžete těšit na premiéru nového českého filmu, napínavý thriller z hollywoodské produkce i romantickou komedii pro příjemný večer ve dvou. Pro rodiny s dětmi je připravena nová animovaná pohádka, která zaručeně pobaví malé i velké diváky.

Kromě promítání filmů pořádá Kino Centrum Havířov také další kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a besedy s tvůrci. Sledujte program kina a nenechte si ujít žádnou zajímavou akci.

Kino Centrum v Havířově je moderní kino s příjemným prostředím a kvalitním technickým vybavením. Vychutnejte si filmy naplno díky skvělému obrazu a zvuku. Vstupenky si můžete zakoupit online, v pokladně kina nebo v prodejní síti.

Filmové novinky a premiéry

Kino Centrum Havířov pravidelně aktualizuje svůj program, aby divákům nabídl ty nejnovější filmové premiéry i oblíbené klasiky. Návštěvníci se můžou těšit na širokou škálu žánrů od akčních trháků přes romantické komedie až po animované filmy pro celou rodinu. Aktuální program kina Centrum v Havířově je k dispozici na webových stránkách a sociálních sítích kina. Pro milovníky filmové klasiky kino Centrum Havířov občas zařazuje i speciální projekce starších filmů. Sledujte program kina Centrum v Havířově a nenechte si ujít filmové novinky a premiéry.

Vlastnost Kino Centrum Havířov Jiné kino ve městě (Příklad)
Jazyk filmů Česky, s dabingem nebo titulky Česky

Festivaly a speciální projekce

Kino Centrum Havířov je známé nejen svým pravidelným programem, ale také pořádáním filmových festivalů a speciálních projekcí. Tyto akce přinášejí do Havířova rozmanitou škálu filmů, od nezávislých snímků po dokumenty a klasiky. Diváci se tak mohou těšit na filmy, které by jinak v běžné distribuci neměli šanci vidět. Mezi oblíbené festivaly patří například Ozvěny filmových festivalů, které přinášejí výběr toho nejlepšího z festivalů jako je Karlovy Vary nebo Berlinale. Kino Centrum se také zapojuje do mezinárodních projektů, jako je Noc divadel nebo Evropský den opery, a nabízí tak divákům možnost zažít kulturu v netradičním prostředí. Speciální projekce jsou pak věnovány nejrůznějším tématům a žánrům. Často jsou doplněny o doprovodný program, jako jsou besedy s tvůrci, workshopy nebo výstavy. Díky tomu se Kino Centrum Havířov stává místem setkávání milovníků filmu a kultury. Pro aktuální program festivalů a speciálních projekcí sledujte webové stránky nebo facebookové stránky Kina Centrum Havířov.

kino centrum havířov program

Vstupenky online a na pokladně

Vstupenky na filmy v Kině Centrum Havířov si můžete pohodlně zakoupit online, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí navštívit webové stránky kina, vybrat si film a čas promítání, který vám vyhovuje, a následně provést platbu kartou. Online nákup je rychlý, bezpečný a vyhnete se tak případným frontám u pokladny. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete si vstupenky zakoupit i přímo na pokladně kina. Pokladna je otevřena vždy hodinu před začátkem prvního promítání. Doporučujeme však dorazit s dostatečným předstihem, a to zejména v případě premiér a oblíbených filmů, kdy bývá o vstupenky velký zájem. Aktuální program kina Centrum Havířov naleznete na webových stránkách kina, případně v tištěné podobě v prostorách kina.

Slevy a akce pro diváky

V Kině Centrum Havířov si na své přijdou všichni filmoví nadšenci, a to nejen díky pestrému programu, ale i díky akcím a slevám, které zpříjemní filmový zážitek a zpřístupní ho široké veřejnosti. Pro rodiny s dětmi je tu promítání pohádek za zvýhodněné ceny, obvykle v odpoledních hodinách. Studenti a senioři se můžou těšit na slevy na vybraná představení po předložení studentského průkazu nebo občanského průkazu. Pravidelní návštěvníci by si neměli nechat ujít věrnostní program, který nabízí bonusy za nákup vstupenek a občerstvení. Sledujte webové stránky kina nebo facebookový profil, kde se dozvíte o aktuálních akcích a slevách. Nezapomeňte, že Kino Centrum Havířov je tu pro vás, aby vám zpříjemnilo den a přineslo do vašeho života nezapomenutelné filmové zážitky za skvělé ceny.

Kino Centrum v Havířově? To je brána do světů snů a fantazie, do hlubin lidské duše i do víru napětí a dobrodružství. Každý film je pozvánkou k nezapomenutelnému zážitku.

Eliška Dohnalová

Prostor a vybavení kina

Kino Centrum Havířov se pyšní moderním a komfortním prostředím, které umocňuje zážitek z filmového představení. Sál kina je vybaven pohodlnými sedadly s dostatkem prostoru pro nohy, takže si diváci užijí film v naprosté pohodě. Prostor je klimatizován, což zajišťuje příjemnou teplotu během celého roku.

kino centrum havířov program

Velké plátno a špičková projekční a zvuková technika zaručují brilantní obraz a prostorový zvuk, který vás vtáhne do děje. Kino Centrum Havířov je vybaveno technologií pro promítání filmů ve 2D i 3D formátu. Prostor kina je bezbariérový, takže je přístupný i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Kromě hlavního sálu je v kině k dispozici také menší sál, který se využívá pro projekce artových filmů, dokumentů a festivalových snímků. Kino Centrum Havířov je tak ideálním místem pro všechny milovníky filmového umění.

Občerstvení v kině

V Kino Centrum Havířov si na své přijdou i milovníci dobrého jídla a pití. Nabídka občerstvení v kině je pestrá a uspokojí malé i velké diváky. Před začátkem filmového představení nebo během přestávky si můžete vybrat z nabídky popcornu, nachos, hot dogů a dalších pochutin. Nechybí ani sladké varianty, jako jsou lentilky, želé bonbóny nebo čokoládové tyčinky. Pro ty, kteří dávají přednost zdravější variantě, je k dispozici i čerstvé ovoce. Žízeň uhasíte nealkoholickými nápoji, jako je Coca-Cola, Fanta, Sprite, ovocné šťávy nebo voda. Pro dospělé diváky je v nabídce i pivo a víno. Občerstvení si můžete zakoupit přímo v prostorách kina v baru, který se nachází v přízemí budovy. Platba je možná v hotovosti i platební kartou. Doporučujeme si občerstvení objednat s dostatečným předstihem, abyste se vyhnuli frontám před začátkem filmu. Přejeme vám příjemný filmový zážitek s občerstvením dle vašeho gusta!

Doprava a parkování

Kino Centrum Havířov se nachází v centru města, takže se k nám snadno dostanete autem i městskou hromadnou dopravou. Pokud přijedete autem, můžete využít parkoviště přímo před kinem, které je zdarma po celou dobu promítání. V blízkosti kina se také nachází několik dalších placených parkovišť. Pokud preferujete MHD, můžete jet autobusem nebo trolejbusem a vystoupit na zastávce "Kino Centrum". Odtud je to do kina jen pár kroků. Pro aktuální informace o spojích MHD doporučujeme navštívit webové stránky Dopravního podniku města Havířova. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, věříme, že si cestu do Kina Centrum Havířov užijete a budete se k nám rádi vracet za skvělou zábavou.

Kontakt a otevírací doba

Pro informace o programu a otevírací době kina Centrum v Havířově můžete kontaktovat přímo pokladnu kina. Telefonní číslo najdete na oficiálních webových stránkách kina Centrum Havířov. Pokladna je obvykle otevřena hodinu před začátkem prvního promítání. Pro aktuální program a otevírací dobu kina Centrum Havířov doporučujeme navštívit webové stránky kina.

kino centrum havířov program

Kino Centrum na sociálních sítích

Kino Centrum Havířov je aktivní i na sociálních sítích, kde s vámi sdílíme všechny důležité informace o programu kina. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neunikne žádná novinka!

Na našem facebookovém profilu najdete aktuální program kina Centrum Havířov, trailery k filmům, fotografie z akcí a soutěže o volné vstupenky. Pravidelně také zveřejňujeme rozhovory s tvůrci filmů a další zajímavosti ze světa kinematografie.

Instagram pak využíváme k sdílení fotografií a krátkých videí z prostředí kina Centrum Havířov. Můžete se tak podívat do zákulisí promítání, nahlédnout do našeho filmového klubu nebo se seznámit s naším týmem.

Sledujte nás na sociálních sítích a buďte s námi v kontaktu!

Publikováno: 09. 07. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: kino centrum havířov program | program kina centrum v havířově