Camila Cabello: V jakých filmech a pořadech hraje?

Camila Cabello Filmy A Pořady

Popelka (2021)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a herečka, si v roce 2021 zahrála hlavní roli v hudební adaptaci klasické pohádky Popelka. Film, který režírovala Kay Cannon, přináší moderní a feministický pohled na známý příběh. Camila Cabello v roli Popelky ukázala nejen svůj pěvecký talent, ale i herecké schopnosti. Její Popelka je ambiciózní mladá žena, která se nespokojí s rolí, kterou jí společnost předepisuje. Film Popelka (2021) je tak oslavou ženské síly a nezávislosti.

Kromě Camily Cabello se ve filmu objevila řada dalších známých tváří, jako je Idina Menzel, Billy Porter, Pierce Brosnan nebo James Corden. Film byl přijat s rozporuplnými reakcemi kritiky, diváci si ho ale oblíbili pro jeho svěží humor, chytlavou hudbu a pozitivní poselství. Pro Camilu Cabello znamenal film Popelka další krok v její úspěšné kariéře a upevnil její pozici talentované umělkyně.

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour (2018)

Camila Cabello se připojila k Taylor Swift na jejím monumentálním turné Reputation Stadium Tour v roce 2018 jako předskokanka. Toto turné, propagující Swiftové šesté studiové album Reputation, se stalo jedním z nejvýdělečnějších turné všech dob a Cabello na něm zazářila po boku britského zpěváka Charlieho XCX. Pro Cabello, která se teprve rok předtím vydala na sólovou dráhu po odchodu ze skupiny Fifth Harmony, to byla neuvěřitelná příležitost představit se obrovskému publiku a získat cenné zkušenosti na pódiu.

Filmografie Camila Cabello
Název Rok vydání Role Poznámky
Popelka 2021 Popelka Hlavní role, muzikál

Během svého vystoupení Cabello ohromila fanoušky směsicí skladeb ze svého debutového alba "Camila", včetně hitů jako "Havana" a "Never Be the Same". Její energická show a charisma si získaly srdce mnoha diváků a pomohly jí upevnit si pozici jedné z nejžhavějších mladých hvězd hudebního průmyslu. Účast na turné Reputation Stadium Tour pro Cabello znamenala důležitý milník v její kariéře a bezpochyby přispěla k jejímu raketovému vzestupu.

Saturday Night Live (2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, si v roce 2019 odbyla svůj debut jako moderátorka v Saturday Night Live. Byla také hudebním hostem večera, čímž se stala první osobou hispánského původu, která tuto dvojí roli v SNL zvládla. Během večera předvedla směsici komediálních skečů a hudebních vystoupení.

camila cabello filmy a pořady

Fanoušci si obzvláště oblíbili její skeč inspirovaný telenovelou a její energická vystoupení hitů "Havana" a "Señorita". Její účast v SNL byla široce chválena pro její komediální načasování a jevištní charisma.

The Voice (2018)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, se proslavila jako členka dívčí skupiny Fifth Harmony. Po odchodu ze skupiny v roce 2016 se pustila do úspěšné sólové kariéry. Její hudební talent a charisma ji ale nezavedly jen na pódia, ale i na filmová plátna.

V roce 2018 propůjčila svůj hlas animovanému filmu "Se zvířátky do světa". Sice se nejedná o hlavní roli, ale i tak jde o zajímavý zářez na pažbě mladé umělkyně.

Její fanoušci ale netrpělivě očekávali její herecký debut. Ten přišel s filmovým muzikálem "Popelka" z roku 2021, kde si zahrála hlavní roli. Film se setkal se smíšenými reakcemi, ale Camilino pěvecké a herecké umění sklidilo zaslouženou chválu.

Carpool Karaoke (2018)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, se v roce 2018 objevila v populární show "Carpool Karaoke" s Jamesem Cordenem. Během jízdy autem zazpívala některé ze svých největších hitů, včetně "Havana" a "Never Be the Same", a také několik známých písní od jiných umělců. Její vystoupení bylo plné energie a humoru a ukázalo i její sympatickou a přátelskou povahu. Fanoušci byli nadšeni, že ji vidí v uvolněném prostředí a slyší ji zpívat naživo. Video z jejího vystoupení na YouTube nasbíralo miliony zhlédnutí a stalo se jedním z nejoblíbenějších dílů "Carpool Karaoke".

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (2015, 2016, 2017, 2018, 2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, která se proslavila jako členka dívčí skupiny Fifth Harmony, se stala častým hostem v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Její charisma, humor a nesporný talent z ní udělaly milovanou osobnost jak pro Jimmyho, tak pro diváky.

Během let 2015 až 2019 se Camila v show objevila několikrát, ať už jako hudební host, nebo aby pobavila diváky vtipnými scénkami a rozhovory s Jimmym. Její vystoupení v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon vždy patřila k těm nejsledovanějším a fanoušci se nemohli dočkat, až ji uvidí zazářit na pódiu.

Ať už zpívala své hity jako "Havana" nebo "Señorita", nebo se účastnila zábavných her a výzev, Camila vždy přinesla do show svěží vítr a spoustu energie. Její přirozenost a smysl pro humor z ní udělaly jednu z nejoblíbenějších hostů The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

camila cabello filmy a pořady

The Late Late Show with James Corden (2016, 2017, 2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a herečka, se v posledních letech stala globální hvězdou. Její hudba a charisma si získaly miliony fanoušků po celém světě. Camila se také několikrát objevila v populárních televizních pořadech, včetně The Late Late Show with James Corden.

V letech 2016, 2017 a 2019 byla Camila hostem v této zábavné show, kde pobavila diváky svým šarmem a humorem. Během svých vystoupení si zazpívala své hity, zahrála vtipné scénky s Jamesem Cordenem a prozradila něco ze svého osobního života. Její vystoupení v The Late Late Show with James Corden patřila k těm nejzábavnějším a nejsledovanějším.

Ellen: The Ellen DeGeneres Show (2015, 2016, 2017, 2018, 2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, se objevila v The Ellen DeGeneres Show několikrát v průběhu let, a to v letech 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019. Její vystoupení v show se shodovala s vydáním její nové hudby nebo s propagací nadcházejících projektů.

Během svých návštěv si s Ellen povídala o různých tématech, od své hudby a kariéry po osobní život a zážitky. Ellen, známá svým humorem a přátelským vystupováním, vytvořila uvolněnou atmosféru, ve které se Camila cítila pohodlně a otevřeně sdílela své myšlenky a pocity.

Fanoušci si obzvlášť užívali momenty, kdy Camila mluvila o svém kubánském dědictví a o tom, jak ovlivnilo její hudbu. Její vystoupení v The Ellen DeGeneres Show vždy přilákala velkou pozornost a pomohla dále posílit její rostoucí popularitu.

iHeartRadio Music Festival (2017, 2018)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, která se proslavila jako členka dívčí skupiny Fifth Harmony, se v roce 2017 vydala na sólovou dráhu a rychle si získala srdce fanoušků po celém světě. Její energická vystoupení a chytlavé popové písně z ní udělaly jednu z nejžádanějších umělkyň.

V roce 2017 vystoupila Camila Cabello na prestižním hudebním festivalu iHeartRadio Music Festival, kde předvedla své hity "Havana" a "Crying in the Club". Její vystoupení bylo plné energie a vášně, čímž si získala publikum a potvrdila svůj status rostoucí hvězdy.

O rok později, v roce 2018, se Camila Cabello na iHeartRadio Music Festival vrátila, tentokrát jako zavedená hvězda. Její vystoupení bylo ještě velkolepější a sebevědomější a zahrnovalo hity z jejího debutového alba "Camila", jako například "Never Be the Same" a "Consequences".

camila cabello filmy a pořady

Účast Camily Cabello na iHeartRadio Music Festival v letech 2017 a 2018 jen potvrdila její vzestup na hudební scéně. Její nakažlivá energie, silný hlas a chytlavé písně z ní dělají jednu z nejvýraznějších popových hvězd současnosti.

Billboard Music Awards (2016, 2017, 2018, 2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, zažila raketový start své sólové kariéry krátce po odchodu ze skupiny Fifth Harmony. Její hudební úspěchy se odrazily i na prestižních cenách Billboard Music Awards v letech 2016 až 2019.

Ačkoliv v roce 2016 ještě Camila Cabello sbírala ocenění s Fifth Harmony, už tehdy se blýskla sólovým hitem "Bad Things" s Machine Gun Kellym. Píseň se stala obrovským hitem a vynesla ji nominaci na Billboard Music Award v kategorii "Top Rap Collaboration".

V roce 2017 Camila Cabello odstartovala svou sólovou kariéru naplno. Její debutový singl "Crying in the Club" a následný hit "Havana" s Young Thughem ovládly hitparády a zajistily jí nominaci na Billboard Music Award v kategorii "Top New Artist".

Rok 2018 byl pro Camilu Cabello ve znamení úspěchu jejího debutového alba "Camila". Album se stalo celosvětovým hitem a vyneslo jí hned několik nominací na Billboard Music Awards, včetně kategorií "Top Female Artist" a "Top Billboard 200 Album".

V roce 2019 Camila Cabello pokračovala ve své spanilé jízdě. Její duet "Señorita" se Shawnem Mendesem se stal jedním z největších hitů roku a vynesl jí nominaci na Billboard Music Award v kategorii "Top Hot 100 Song".

Camila Cabello se tak během několika let stala jednou z nejúspěšnějších zpěvaček současnosti. Její hudební talent a charisma jí vynesly uznání fanoušků i kritiků a řadu prestižních ocenění, včetně nominací na Billboard Music Awards.

Grammy Awards (2017, 2018, 2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, si podmanila hudební svět svými chytlavými melodiemi a silným hlasem. Ačkoli se Grammy Awards zaměřují primárně na hudební počiny, Camiliny úspěchy v hudbě se promítly i do její rostoucí filmografie. Její singl "Havana" z roku 2017, který se stal celosvětovým hitem, jí vynesl nominaci na cenu Grammy za nejlepší popové sólové vystoupení v roce 2019. Tato píseň, inspirovaná jejím kubánským dědictvím, se stala jednou z nejprodávanějších skladeb roku 2018 a upevnila Camilinu pozici globální hvězdy. Její debutové album "Camila" (2018) bylo nominováno na cenu Grammy za nejlepší popové vokální album a obsahovalo další hity jako "Never Be the Same" a "Consequences". Camilina hudba, často inspirovaná latinskoamerickými rytmy a jejími osobními zkušenostmi, rezonuje s fanoušky po celém světě. Její úspěchy na Grammy Awards jsou důkazem jejího talentu a vlivu na současnou hudební scénu.

camila cabello filmy a pořady

Camila Cabello, talentovaná zpěvačka a herečka, vnáší do svých filmových a televizních rolí svěžest a charisma. Její přirozený talent a krása z ní dělají hvězdu, na kterou se příjemně dívá, a její budoucnost v zábavním průmyslu je nepochybně zářivá.

Eliška Dvořáková

MTV Video Music Awards (2017, 2018, 2019)

Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka a skladatelka, se během let 2017 až 2019 stala stálicí na předávání cen MTV Video Music Awards (VMA). Její vzestup ke slávě začal jako členky dívčí skupiny Fifth Harmony, ale brzy se prosadila jako sólová umělkyně s hity jako "Havana" a "Never Be the Same".

V roce 2017 Cabello uchvátila publikum svým elektrizujícím vystoupením písně "Havana" s Young Thug na VMA. Její vystoupení bylo plné latinskoamerického šarmu a tanečních kreací, které z ní udělaly jednu z nejdiskutovanějších umělkyň večera.

Rok 2018 byl pro Cabello na VMA obzvlášť úspěšný. Získala cenu za nejlepší videoklip roku za "Havana" a také cenu za umělkyni roku. Její vítězství upevnilo její status jedné z nejpopulárnějších a nejvlivnějších popových hvězd současnosti.

V roce 2019 Cabello znovu vystoupila na VMA, tentokrát se svým tehdejším přítelem Shawnem Mendesem. Jejich duet "Señorita" byl jedním z nejočekávanějších momentů večera a jejich žhavé vystoupení nenechalo nikoho na pochybách o jejich chemii.

Během těchto tří let se Camila Cabello stala nedílnou součástí VMA a její vystoupení a ocenění jsou důkazem jejího talentu, tvrdé práce a rostoucí popularity.