Svitavské kino láká na nabitý program 2023

Kino Svitavy Program 2023

Kino Svitavy: Co nás čeká v roce 2023?

Rok 2023 v Kině Svitavy slibuje pestrou paletu filmových zážitků pro všechny věkové kategorie. Fanoušci napínavých thrillerů se mohou těšit na nejnovější hollywoodské blockbustery, zatímco milovníci artových filmů si přijdou na své s výběrem z festivalové tvorby. Pro rodiny s dětmi je připravena série animovaných pohádek a dobrodružných filmů. Kino Svitavy nezapomíná ani na seniory, pro které pořádá pravidelné projekce za zvýhodněné vstupné.

Během roku se můžete těšit na filmové festivaly, tematické projekce a besedy s tvůrci. Kino Svitavy spolupracuje s dalšími kulturními institucemi ve městě a okolí, aby vám přineslo co nejbohatší program. Aktuální program kina naleznete na webových stránkách a facebookovém profilu. Nenechte si ujít příležitost užít si filmový zážitek na velkém plátně v příjemném prostředí Kina Svitavy.

Filmové premiéry, na které se těšit

Rok 2023 slibuje ve Svitavách bohatou úrodu filmových zážitků. Kino Svitavy si pro své diváky připravilo pestrý program, ve kterém si každý najde to své. Fanoušci akčních filmů se můžou těšit na adrenalinové jízdy plné napětí a kaskadérských kousků. Milovníci romantických komedií se zase pobaví u příběhů plných lásky, humoru a životních peripetií. Pro rodiny s dětmi kino chystá projekce animovaných filmů, které potěší malé i velké diváky. Chybět nebudou ani filmy pro náročné publikum, které ocení silné příběhy, skvělé herecké výkony a originální režijní přístup. Kino Svitavy nezapomíná ani na fanoušky dokumentárních filmů a filmových klasik.

Festivaly pro filmové nadšence

Kino Svitavy si i v roce 2023 pro filmové nadšence připravilo pestrou škálu festivalů. Fanoušci dokumentu se mohou těšit na tradiční přehlídku Jeden svět, která přináší silné příběhy z celého světa. Milovníci napětí a adrenalinu by si neměli nechat ujít Festival otrlého diváka, kde se promítají horory, thrillery a mysteriózní filmy. Pro rodiny s dětmi je tu pak Anifilm, festival animovaných filmů, který nabídne pohádky, dobrodružné příběhy i edukativní snímky. Kino Svitavy nezapomíná ani na fanoušky autorského filmu a experimentální tvorby. Pro ně je určen Festival nad řekou, který představuje tvorbu mladých a začínajících filmařů. Kromě samotných filmových projekcí se můžete těšit i na doprovodný program v podobě besed s tvůrci, workshopů a koncertů. Sledujte program Kina Svitavy a nenechte si ujít tyto filmové události.

Dokumenty a artové filmy ve Svitavách

Kino ve Svitavách je známé svou pestrou nabídkou filmů a rok 2023 není výjimkou. Vedle hollywoodských trháků se diváci mohou těšit i na kvalitní dokumentární a artové snímky. Program kina ve Svitavách pro rok 2023 slibuje několik zajímavých titulů, které by neměly uniknout pozornosti milovníků náročnější kinematografie. Dokumentární filmy nabídnou vhled do aktuálních témat i fascinujících životních příběhů. Artové snímky zase lákají na originální režijní přístupy, silné příběhy a výborné herecké výkony. Kino ve Svitavách se tak stává místem setkávání všech, kteří hledají filmy, jež přesahují rámec běžné zábavy. Konkrétní program a promítání dokumentů a artových filmů ve Svitavách pro rok 2023 je k dispozici na webových stránkách a v tištěných materiálech kina.

Datum Film Čas Vstupné

Speciální projekce pro děti

Kino Svitavy myslí i na své nejmenší diváky a v roce 2023 pro ně chystá pestrý program speciálních projekcí. Děti se můžou těšit na pohádková promítání, filmové workshopy a další doprovodné akce. Program kina ve Svitavách pro rok 2023 slibuje nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Sledujte webové stránky kina a nenechte si ujít informace o připravovaných projekcích pro děti.

Workshopy a besedy s tvůrci

Kino Svitavy si pro rok 2023 připravilo pro své návštěvníky bohatý doprovodný program, jehož součástí budou i workshopy a besedy s tvůrci. Tyto akce nabídnou jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí filmové tvorby a poznat osobně režiséry, herce a další filmové profesionály. Workshopy se zaměří na různé aspekty filmové tvorby, jako je scenáristika, režie, kamera, střih nebo herectví. Účastníci workshopů se budou moci aktivně zapojit do tvůrčího procesu a vyzkoušet si své dovednosti pod vedením zkušených lektorů. Besedy s tvůrci pak nabídnou prostor pro diskuzi o filmech, inspiraci i kladení otázek. Konkrétní program workshopů a besed s tvůrci pro rok 2023 bude zveřejněn na webových stránkách a sociálních sítích Kina Svitavy.

Letní kino pod hvězdami

Kino Svitavy si i letos pro své diváky připravilo oblíbené Letní kino. Během letních večerů ožijí filmové projekce pod otevřeným nebem a nabídnou jedinečnou atmosféru pro filmové fanoušky všech věkových kategorií. Program Letního kina ve Svitavách pro rok 2023 je pestrý a zahrnuje jak filmové novinky, tak i osvědčené klasiky.

Diváci se můžou těšit na promítání romantických komedií, napínavých thrillerů, rodinných filmů a dalších žánrů. Konkrétní program a termíny promítání najdete na webových stránkách kina Svitavy a na plakátech ve městě. Letní kino pod hvězdami je skvělou příležitostí, jak si užít letní večer netradičním způsobem a vychutnat si filmový zážitek pod širým nebem.

Vstupenky a předprodej online

Vstupenky na promítání v rámci programu Kina Svitavy pro rok 2023 a dalších akcí pořádaných Kinem Svitavy si můžete zakoupit online přes oficiální webové stránky kina nebo osobně v pokladně kina. Online předprodej je spuštěn vždy několik dní před plánovaným promítáním a umožňuje vám pohodlně si vybrat svá místa z pohodlí domova. Platba online probíhá prostřednictvím platební brány a je rychlá a bezpečná. Vstupenky zakoupené online si můžete vytisknout nebo zobrazit na svém chytrém telefonu. Pokladna kina je otevřena vždy hodinu před začátkem prvního promítání. Doporučujeme vám dorazit do kina s dostatečným předstihem, abyste se vyhnuli frontám a v klidu si vyzvedli své vstupenky. Aktuální program Kina Svitavy pro rok 2023 naleznete na webových stránkách kina a na plakátech ve městě. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sledujte program Kina Svitavy online

Nenechte si ujít filmové lahůdky, které pro vás Kino Svitavy připravilo na rok 2023! Celý program, včetně premiér, festivalových filmů a speciálních projekcí, najdete pohodlně online. Ať už dáváte přednost hollywoodským trhákům, nezávislým snímkům nebo dokumentům, v nabídce Kina Svitavy si zaručeně vyberete. Program kina ve Svitavách pro rok 2023 je nabitý filmy pro malé i velké diváky. Sledujte pravidelně online program a nenechte si ujít filmové zážitky, které vám Kino Svitavy přináší.

Kino Svitavy: Kultura pro všechny

Kino Svitavy se i v roce 2023 pyšní pestrým programem, který potěší malé i velké filmové nadšence. Na své si přijdou fanoušci hollywoodských trháků, artových snímků i dokumentů. Program kina ve Svitavách pro rok 2023 slibuje nezapomenutelné filmové zážitky.

Publikováno: 25. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: kino svitavy program 2023 | program kina ve svitavách pro rok 2023