Letní kino Pardubice 2023: Co nás čeká pod hvězdami?

Letní Kino Pardubice 2023

Zahájení sezóny

Letní kino Pardubice opět otevírá své brány a slibuje nezapomenutelné filmové večery pod hvězdami. Program Letního kina Pardubice pro rok 2023 je nabitý filmovými hity, které potěší malé i velké diváky. Na své si přijdou fanoušci komedií, romantických filmů, napínavých thrillerů i rodinných filmů. Přesné datum zahájení sezóny a program najdete na webových stránkách a sociálních sítích Letního kina Pardubice. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru letního kina a užijte si filmové projekce pod širým nebem.

Filmové premiéry

Letní kino Pardubice slibuje i v roce 2023 nezapomenutelné filmové zážitky pod hvězdami. Program je nabitý premiérami pro všechny věkové kategorie a filmové chutě. Fanoušci akčních filmů se můžou těšit na adrenalinové pecky, romantické duše si přijdou na své u dojemných příběhů a pro rodiny s dětmi jsou připravené animované pohádky. Letní kino Pardubice myslí i na milovníky českých filmů a nabídne projekce nejnovějších tuzemských snímků. Kompletní program a předprodej vstupenek najdete na webových stránkách letního kina. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru letního kina a užijte si filmové premiéry pod širým nebem.

České klasiky

Letní kino Pardubice si i letos pro své diváky připravilo bohatou nabídku filmových zážitků pod širým nebem. Vedle premiérových titulů a zahraničních trháků nechybí v programu ani sekce věnovaná českých filmovým klasikám. Tyto večery nabídnou možnost připomenout si nestárnoucí příběhy a herecké legendy na velkém plátně pod letní oblohou. Diváci se můžou těšit na nestárnoucí komedie, které rozesmějí i po letech, jako třeba „Marečku, podejte mi pero!“ nebo „S tebou mě baví svět“. Pro milovníky napětí a tajemna je připravena projekce legendárního snímku „Spalovač mrtvol“. Chybět nebudou ani pohádky, které potěší malé i velké diváky. Na programu letního kina se objeví například nestárnoucí klasika „Tři oříšky pro Popelku“ nebo dobrodružný příběh „Pyšná princezna“. Promítání českých filmových klasik v letním kině Pardubice je skvělou příležitostí, jak si užít příjemný letní večer a zároveň si připomenout to nejlepší z české kinematografie.

Světová kinematografie

Letní kino Pardubice i letos láká na pestrou paletu filmů z celého světa. V rámci sekce "Světová kinematografie" se diváci mohou těšit na snímky, které sklidily ovace na mezinárodních festivalech a nabízejí nevšední zážitky napříč žánry. Program pro rok 2023 slibuje strhující dramata, inteligentní komedie i vizuálně podmanivé snímky. Letní kino se tak stává oknem do světa filmu, kde si každý najde to své.

letní kino pardubice 2023

Dokumentární filmy

Letní kino Pardubice si pro rok 2023 připravilo pestrý program, ve kterém nechybí ani oblíbené dokumentární filmy. Tyto snímky nabídnou divákům možnost nahlédnout do rozmanitých témat a osudů, a to s hloubkou a autenticitou, kterou hrané filmy jen těžko dosahují. Promítání dokumentů pod širým nebem navíc umocňuje zážitek z filmového příběhu a vytváří jedinečnou atmosféru. Program letního kina v Pardubicích pro rok 2023 slibuje dokumentární lahůdky pro všechny věkové kategorie a zájmy. Diváci se můžou těšit na snímky s environmentální tematikou, filmy mapující životní příběhy inspirativních osobností i dokumenty, které zvedají důležitá společenská témata. Letní kino v Pardubicích se tak stává místem setkávání, diskuzí a poznávání světa kolem nás prostřednictvím silných filmových příběhů.

Koncerty a představení

Letní kino Pardubice je oblíbenou tradicí, která i v roce 2023 nabídne bohatý program koncertů a představení pod širým nebem. Návštěvníci se mohou těšit na širokou škálu hudebních žánrů, od popu a rocku po jazz a klasiku. Na pódiu letního kina se vystřídají jak známá jména české hudební scény, tak i talentovaní regionální umělci. Kromě koncertů nabídne program letního kina i divadelní představení pro děti i dospělé, filmové projekce pod hvězdami a další kulturní akce. Letní kino Pardubice je ideálním místem, kde si užít letní večery plné kultury a zábavy. Aktuální program a informace o vstupenkách naleznete na webových stránkách letního kina a v informačním centru města Pardubice.

Dětský program

Letní kino Pardubice si i letos připravilo bohatý program pro ty nejmenší diváky. Děti se můžou těšit na pohádky promítané pod širým nebem, a to každý víkend během letních prázdnin. Na programu nebudou chybět ani oblíbené filmové pecky, které baví malé i velké. Promítání začínají vždy po setmění, přibližně ve 21:00, a vstupenky je možné zakoupit online nebo přímo na místě. Přesný program letního kina v Pardubicích pro rok 2023, včetně dětských představení, najdete na webových stránkách kina a na jejich sociálních sítích. Připravte si deky, popcorn a užijte si letní večer s celou rodinou u pohádky pod hvězdami.

Místo Datum Film Vstupné
Zatím není specifikováno Zatím není specifikováno Zatím není specifikováno Zatím není specifikováno

Občerstvení

Žádné letní kino se neobejde bez bohaté nabídky občerstvení a Letní kino Pardubice pro rok 2023 není výjimkou. Ať už si chcete zpříjemnit filmový zážitek něčím malým k zakousnutí nebo toužíte po vydatnější večeři pod hvězdami, nabídka Letního kina Pardubice uspokojí všechny chutě. Na své si přijdou milovníci klasiky s popcornem a nachos s různými dipy, ale i ti, kteří preferují zdravější varianty, jako jsou fresh saláty nebo ovocné misky. Pro ty, kteří touží po něčem speciálním, bude připravena nabídka burgerů, hot dogů a dalších specialit z grilu. Chybět nebude ani široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů, od domácích limonád přes pivo až po víno. Letní kino Pardubice myslí i na milovníky kávy a sladkého, pro které bude připravena nabídka kávových specialit a dezertů. Přijďte si užít filmový večer do Letního kina Pardubice a vychutnejte si skvělé občerstvení v příjemné atmosféře pod širým nebem.

letní kino pardubice 2023

Vstupenky a rezervace

Vstupenky na promítání Letního kina Pardubice v roce 2023 si budete moci zakoupit online i na místě. Online prodej bude probíhat prostřednictvím webových stránek kina nebo partnerských platforem. Na místě si vstupenky budete moci zakoupit v pokladně letního kina, která se otevírá hodinu před začátkem prvního promítání. Doporučujeme vám dorazit s dostatečným předstihem, abyste měli jistotu, že na vás zbydou lístky, obzvlášť pokud se chystáte na populární filmy z programu Letního kina Pardubice 2023. Rezervace míst není bohužel možná, ať už online nebo telefonicky. Místa nejsou číslovaná, proto doporučujeme dorazit včas, abyste měli větší výběr. Aktuální informace o cenách vstupenek a otevírací době pokladny najdete na webových stránkách letního kina nebo na jejich sociálních sítích. Užijte si letní atmosféru a skvělé filmové zážitky pod širým nebem v Letním kině Pardubice!

Doprava a parkování

Letní kino Pardubice slibuje i letos nezapomenutelné filmové večery pod hvězdami. Ať už se na promítání v programu letního kina v Pardubicích 2023 chystáte autem, na kole nebo pěšky, přinášíme vám informace o dopravě a parkování. Vzhledem k centrální poloze letního kina doporučujeme využít spíše MHD nebo dorazit na kole. V blízkosti kina se nachází několik zastávek MHD s dostupností do všech částí města. Pro cyklisty jsou k dispozici stojany na kola přímo u areálu letního kina. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, počítejte s omezenou kapacitou parkovacích míst v okolí. Doporučujeme využít parkoviště vzdálenější centra města a projít se příjemnou procházkou. Nezapomeňte, že konzumace alkoholu je před jízdou zakázána. Užijte si filmové projekce v letním kině Pardubice bez starostí!

letní kino pardubice 2023